Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atgriezties

Sociālā darba speciālistu profesionālās kompetences pilnveides apmācības

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas neformālās izglītības centrs 2019.gadā īstenoja sociālā darba speciālistu profesionālās kompetences pilnveides apmācības Labklājības ministrijas iepirkuma Nr. LRLM2018/28-3-03/38ESF ietvaros. 

Piedāvājām apgūt šādas TĒMAS:

 

1.   

"Sociālais darbinieks – starpprofesionālās un starpinstitucionālās komandas vadītājs”
8h, 16h, 24h) -  lektore Dace BEINĀRE

2.   

“Intervēšanas, t.sk., motivējošās intervēšanas prasmes un konsultēšanas tehniku izmantošana individuālo sociālās rehabilitācijas plānu izstrādē”
(16h un 24h) -  lektore Kaija Gulbe

5.   

“Atkarīgas un līdzatkarīgas personas sociālajā darbā”
(16h un 24h) -  lektore Gunita Pokšāne

7.   

“Manipulatīvi un agresīvi klienti sociālajā darbā”
(16h un 24h) -  lektore Inga Broka, Ivita Puķīte

11.   

“Sociālais darbs ar ģimenēm ar bērniem, kas vērsts uz vecāku zināšanu un iemaņu pilnveidošanu, audzinot bērnus, t.sk., pēc bērna atgriešanas bioloģiskajā ģimenē no ārpusģimenes aprūpes”
(16h un 24h) -  lektore Ivita Puķīte

12.   

“Sociālais darbs ar bērna bioloģisko ģimeni pēc bērna izņemšanas no tās”
(8h, 16h, 24h) -  lektore Sarmīte Krūmiņa, Inita Kupča

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arī 2021.gadā piedāvājam organizēt Jums nepieciešamās apmācības, atbilstoši  normatīvo aktu regulējumam, Labklājības ministrijas ESF projekta Nr.9.2.1.1/15/I/001 "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" ietvaros (ar iespēju vēlāk arī saņemt izmaksu kompensāciju no ESF 70% apmērā, sīkāku informāciju lūdzu skat. Labklājības ministrijas mājaslapā.)

Lūdzu sazinieties ar mums par tieši Jūsu darbinieku vajadzībām un interesēm piemērotas programmas izveidi! 

Saziņai

Plašāku informāciju par visām programmām jūs varat iegūt, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa telefonu Ivitai Puķītei +37126682721