Arhīvs

Visi jaunumi
07 Aprīlis 2009

15 Lattelecom darbinieki maina darba vietu

8. un 9. aprīlī 15 darbinieki no SIA Lattelecom un meitas uzņēmuma SIA Lattelecom BPO neieradās savās ierastajās darba vietās, bet nomainīja ikdienas vidi, dzīvojot un strādājot SOS bērnu ciematos Valmierā un Īslīcē un SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā.

Šajās dienās darbinieki ne tikai iepazinās ar SOS bērnu ciematu un SOS jauniešu māju darbības principiem un iemītniekiem, bet arī vadīja apmācības pasākumus un sniedza praktiskas zināšanas par informācijas tehnoloģiju efektīvāku lietošanu ikdienā - Microsoft Office programmu un interneta prasmīgāku lietošanu, drošību internetā, komunikāciju vēsturi un citiem noderīgiem jautājumiem.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Nacionālā direktore Ilze Paleja uzsver: „Mēs esam patiesi priecīgi par Lattelecom darbinieku ierosmi sniegt savas pamatīgās zināšanas informāciju tehnoloģiju jomā mūsu ciematu un jauniešu māju iemītniekiem. Un esmu pārliecināta, ka arī Lattelecom darbinieki iegūs jaunu un vērtīgu pieredzi, viesojoties pie mums.”

„Šī nav akcija, bet gan jaunu sociālo saišu veidošana ar mērķi gūt dzīves pieredzi citā vidē,” stāsta Rita Voronkova, SIA Lattelecom Komunikācijas daļas vadītāja. „Lattelecom darbinieki izmēģināja iepriekš nebijušu iespēju – nomainīt ikdienas vidi un darba vietu pret SOS bērnu ciematiem un SOS jauniešu mājām. Tā bija interesanta un vērtīga pieredze abām pusēm.”

Uz Īslīces SOS Bērnu ciematu devās trīs Lattelecom darbinieki, Valmieras SOS Bērnu ciematu – seši darbinieki, Jelgavas SOS Jauniešu māju – trīs darbinieki un Iecavas SOS Jauniešu māju – trīs darbinieki.

Šī apmācība tika organizēta projekta Pieslēdzies, Latvija! ietvaros. Projekts Pieslēdzies, Latvija! tika uzsākts 2008. gada nogalē ar mērķi sekmēt datora un interneta pieejamību katram Latvijas iedzīvotājam, kā arī veicināt šo informācijas tehnoloģiju lietošanas prasmi. Projekta pirmajā posmā iedzīvotāji tika aicināti iesūtīt stāstus par kādu cilvēku Latvijā, kuram nepieciešams dators, pamatojot, kā iespēja lietot datoru un internetu mainītu šī cilvēka dzīvi.