Arhīvs

Visi jaunumi
29 Augusts 2014

Izskanējis Ģimeniskais Labdarības koncerts!

Paldies visiem, visiem labajiem sirds cilvēkiem, kas vakar ieradās Kalnciema ielas kvartālā un kopīgi baudīja Ģimenisko Labdarības koncertu kopā ar ģimenēm un pārstāvjiem no Alternatīvās bērnu aprūpes Alianses organozācijām, sociālās kampaņas "Palīdzi man uzaugt" ietvaros.

Paldies  atsaucīgajām mūziķu ģimenēm - Dukuru, Rutuļu, Dūdumu, Mucenieku ģimenei, māsām Dimantām un dvīnēm Drozdovičām, kā arī Haraldam Sīmanim ar ģimeni, kas palīdzēja radīt vakara īpašo noskaņu.
Paldies arī mūsu lielajiem palīgiem -  3K Management, personīgi Aijai Penēzei par labo sadarbību un organizēšanu. Un milzīgs paldies arī  vakara vadītājai - Sandai Aleknavičai. 


Un gribētos vēlreiz nocitēt psiholoģes Elites Keisleres rindas, kas vakar izskanēja koncertā:
"Katra cilvēka dzīves uzdevums ir iemācīties dot un piņemt mīlestību. Vienīgias lineāls, ar ko var mērīt cilvēka dzīvi ir - cik daudz mīlestības ir viņa dzīvē. Un ar mīlestību es nodomāju emocijas un attiecības, kas sagādā labsajūtu. Mīlestības ir dvēseles darbs. Tā ir gatavība mainīties, attīstīties un paplašināt savu personību otra cilvēka labā. Vislielākais izaicinājums mūsu dzīvē ir citi cilvēki. Ne jau mājas, mašīnas vai ceļojumi. Attiecības ar cilvēkiem un Dievu ir dzīves lielākais uzdevums."

Plašāk par kampaņu un to, kā ikviens var palīdzēt bērniem, variet uzzināt šeit: www.palidzimanuzaugt.lv