Arhīvs

Visi jaunumi
29 Decembris 2014

Ar Narvesen un Fazer atbalstu notiek labdarības akcija „Ar prieku dot”

Sagaidot gada skaistākos svētkus, īpašu prieku piedzīvoja gandrīz 300 sociālajam riskam pakļautās ģimenes ar bērniem, par kurām rūpējas Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas reģionālie SOS Ģimeņu stiprināšanas centri Rīgā, Valmierā un Bauskā, kā arī 150 SOS ģimenēs un SOS jauniešu mājās augošie bērni un jaunieši.

Akcijas „Ar prieku dot” ietvaros uzņēmums Narvesen ziedoja ģimeņu atbalstam sporta inventāru – bumbas un mugursomas, kā arī ūdens glāzes ar Rio multifilmas attēliem bērniem, savukārt, uzņēmums Fazer bērnu priekam bija sarūpējis īpašus saldus pārsteigumus.

Arī SOS jauniešu māju jaunieši ir iesaistījušies akcijā „Ar prieku dot”, paši palīdzot sarūpēt un nogādāt dāvanas maznodrošinātajām ģimenēm, kuras dzīvo Jelgavas novadā – cepot piparkūkas, gatavojot rotaļlietas un Ziemassvētku dekorus, kā arī aicinot ziedot akcijas atbalstam savus draugus.

„Mums ir ārkārtīgi liels prieks par atbalstu, ko dāvanu gatavošanai esam saņēmuši no uzņēmumiem Narvesen un Fazer. Lielai daļai ģimeņu, kuras saņems dāvanas, tās būs vienīgās šajos svētkos, tādēļ mēs to gatavošanai esam pielikuši daudz pūļu. Īpašs prieks mums ir par SOS Jelgavas jauniešu mājas jauniešiem, kuri ne tikai saņēma dāvanas, bet ari paši iesaistījās dāvanu gatavošanā un nogādāšanā apkaimes mazturīgajām ģimenēm, līdz ar to mums ir pamats cerēt, ka jaunieši neizaugs par patērētājiem, bet mācēs arī citiem sagādāt prieku”, saka SOS Bērnu ciematu direktore Ilze Paleja.

Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu atbalsta centri ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 500 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm.

Papildu informācijai:
Dace Dzedone
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26556163
E-pasts: dace.dzedone@sosbca.lv, www.sosbernuciemati.lv