Arhīvs

Visi jaunumi
19 Februāris 2015

Meklējam brīvprātīgos desmit pirmdienām – bērnu pieskatīšanai “Vecāku atbalsta grupas” laikā no 02.03.2015 līdz 18.05.2015.

Pavasara pusē  SOS bērnu ciematu Ģimeņu atbalsta centrs, Brīvības ielā 197a (karte)  rīkos Vecāku atbalsta grupu, ģimenēm, kam nepieciešama sociāla palīdzība. Vecāku atbalsta grupa notiks 10 pirmdienas pēc kārtas laika posmā no 02.03  līdz 18.05, izņemot 6.04 un 4.05.

Lai mammas/ tēti varētu piedalīties un uzzināt  vērtīgu informāciju, kas palīdzētu šīm ģimenēm, mēs meklējam brīvprātīgos  -  nepieciešami 8 brīvprātīgie, kas varētu savstarpēji mainīties un „nosegt” bērnu pieskatīšanu pirmdienas pievakarēs līdz pat maija beigām. Vienlaicīgi strādātu 3 brīvprātīgie un 1 SOS Ģimeņu Atbalsta centra darbinieks.

Bērni būs vecumā no 10 mēneši  līdz 10 gadi un vienlaicīgi, iespējams, būs līdz pat 14 bērniem, tomēr, lai tas jūs nebiedē, jo mēs ticam, ka ar brīvprātīgo un atbalsta centra darbinieka palīdzību tas  būs jauki pavadīts laiks, kurš dos jaunu pieredzi un gandarījuma sajūtu par kopā būšanu visām iesaistītajām pusēm.

 

PAPILDINĀTS, 21.02. Paldies visiem par lielo atsaucību! Šobrīd visas brīvprātīgo vietas šajā projektā ir aizpildītas. Ja vēlaties pievienoties mūsu brīvprātīgo pulkam, aicinām aizpildīt brīvprātīgā pieteikuma anketu un mēs sazināsimies ar Jums. Brīvprātīgā pieteikuma anketa.