Arhīvs

Visi jaunumi
05 Septembris 2014

5. septembris - Starptautiskā Labdarības diena.

Māte Terēze ir viena no zināmākajiem labdariem mūsu laikos. Apvienoto Nāciju Organizācija atzīmējot Mātes Terēzes nāves gada dienu, pasludināja to par Starptautisko Labdarības dienu. Arī mēs par godu šai dienai vēlamies dalīties ar labo piemēru no mūsu atbalstītāju loka, kā arī, pastāstīt par iespējām, kā ikviens var kļūt par brīnumdari bērniem no SOS bērnu ciematiem.

Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs ir kļuvis par SOS bērnu ciematu draugu ne vien kā  privātpersona, bet iesaistot arī uzņēmumu.
"Microsoft Latvia jau vairākus gadus ir līdzās SOS Bērnu ciematiem un sniedz atbalstu organizācijas neaizstājamā darbā. SOS Bērnu ciemati ir uzticams draugs un sadarbības partneris. Esam gandarīti par iespēju palīdzēt - gan dāvinot programmatūru organizācijas produktivitātes celšanai un izmantojot darbinieku brīvprātīgo dienas, gan kopīgi svinot Microsoft Latvia 15 gadu jubileju. Šī ir viena no retajām organizācijām, kuru atbalstu arī privāti, un kuras labos darbus popularizēju savu kolēģu un nozares partneru vidū."

Ikviens cilvēks - gan individuāli, gan kā uzņēmuma pārstāvis var dot iespēju bērniem augt ģimenē un piedzīvot labāku, laimīgāku bērnību. Mēs aicinām ikvienu atrotīt piedurknes un iesaistīties labo darbu veikšanā. Labajiem darbiem var būt daudz izpausmes veidi: ikviens var uzsākt savu ziedojumu vākašanas kampaņu,lai atbalstītu kādu cēlu mērķi, atnest kādas mantas, palīdzēt ar praktiskiem darbiem ciemata uzturēšanā vai ziedot laiku, ko pavadīt ar bērniem vasaras brīvlaikā - svarīgākasi ir pats došanas fakts.

Ja jūti iedvesmu izveidot savu ziedojumu vākašanas kapaņu par labu SOS ciematu bērniem, lūdzu sazinies ar mums, un mēs  Tev palīdzēsim ar idejām tās izveidē!

Foto:Microsoft Latvia 15 gadu jubilejā kopā ar SOS bērnu ciemata bērniem.