Arhīvs

Visi jaunumi
25 Augusts 2011

SOS bērnu ciematu asociācija dāvanā no Chevrolet saņem 5 automašīnas

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija šogad saņēmusi dāsnu dāvinājumu no uzņēmuma Chevrolet – 5 jaunas automašīnas.  Chevrolet, viens no vecākajiem un pazīstamākajiem auto uzņēmumiem pasaulē, savā 100 gadu jubilejā nolēmis ziedot 100 jaunas Chevrolet automašīnas SOS Bērnu ciematu asociācijām visā Eiropā. Latvijā automašīnas nonāks Valmieras SOS bērnu ciemata, Jelgavas jauniešu mājas un trīs SOS ģimeņu stiprināšanas projektu – Rīgā, Valmierā un Olainē, rīcībā.

Papildus jaunajām automašīnām Chevrolet dīleri Latvijā - SIA Hansa Auto un SIA Adam Auto nodrošinās 3 gadu vai pirmo 100 000 km automašīnu tehnisko bezmaksas apkalpi.

Chevrolet dāsnais dāvinājums būs liels atbalsts SOS Bērnu ciematu asociācijai ikdienas darbā. Tas palīdzēs projektu sociālajiem darbiniekiem kļūt mobilākiem un biežāk apmeklēt sociālā riska ģimenes, kas dzīvo attālākos rajonos. Dāvinājums ievērojami atvieglos arī SOS ciemata ģimeņu ikdienu. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir priecīga saņemt proporcionāli lielāko dāvinājumu no Chevrolet Baltijas valstīs, jo mūsu sniegtais atbalsts bērniem, kas nokļuvuši krīzes situācijas ir visplašākais starp Baltijas valstīm.

ģimenes bilde ar Chevrolet.jpg