Arhīvs

Visi jaunumi
18 Aprīlis 2011

Aicinām piedalīties Labdarības futbola turnīrā!

Aicinām komandas un arī individuālus spēlētājus pieteikties dalībai Labdarības futbola turnīrā š.g. 15. maijā Skonto hallē. SOS Bērnu ciematu asociācija Labdarības turnīru organizē sadarbībā ar Vācijas vēstniecību Latvijā un Latvijas Futbola federāciju. Turnīra mērķis ir savākt līdzekļus 3 dienu sporta vasaras nometnei bērniem no ģimenēm, kas nokļuvušas krīzes situācijās.

Turnīra dalībniekiem nav jābūt futbola profesionāļiem, bet cilvēkiem, kas gatavi aizvadīt brīvdienu sportiskā noskaņojumā, lai palīdzētu īstenot labu mērķi. Dalības maksa turnīrā vienam cilvēkam ir 30 Ls un tas nosedz viena bērna dalības izmaksas sporta nometnē.

Turnīrā tiek aicinātas piedalīties 7 cilvēku komandas, kuru sastāvā ir vismaz 4 dāmas. Ja vēlaties piedalīties turnīrā, bet Jums nav komandas – piesakieties un mēs palīdzēsim Jums apvienot spēkus ar citiem interesentiem. Sīkāku informāciju par turnīru variet iegūt, izlasot turnīra aprakstu, zvanot pa tālruni 28388541 vai rakstot uz daiga@sosbca.lv. Dalībai turnīrā aicinām pieteikties līdz 3. maijam.

Mēs ļoti priecāsimies, ja Jūs atbalstīsiet mūsu pirmo pašu rīkoto futbola turnīru, piedaloties paši un aicinot savus draugus, darba devējus un citus aktīvus cilvēkus piedalīties turnīrā! Uz tikšanos 15. maijā!

futbols.JPG