Arhīvs

Visi jaunumi
01 Jūlijs 2009

Aicinām ziedot labdarības akcijas „Skolas soma” ietvaros!

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar portālu Ziedot.lv aicina ziedot labdarības akcijas „Skolas soma” ietvaros. Akcijas laikā tiek vākti ziedojumi skolas piederumu iegādei arī bērniem no SOS Ģimeņu stiprināšanas projektiem. Vislatvijas akcijā „Skolas soma” piedalās 25 Reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijas. Labdarības akcija notiek no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Lai palīdzētu mazajiem skolēniem no SOS Ģimeņu stiprināšanas projektiem uzsākt skolas gaitas, aicinām ziedot Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai (Reģ. nr. 40008029381, bankas konts LV56UNLA0050011994184, AS "SEB banka", UNLALV2X). Ziedojumu var veikt arī mūsu mājas lapā. Veicot ziedojumu, lūdzu, norādiet ziedojuma mērķi – Skolas soma. Papildu naudas ziedojumiem, aicinām līdzcilvēkus ziedot arī mantas – skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas u.c. Mantiskos ziedojumus gaidīsim mūsu Rīgas birojā, Kr. Valdemāra ielā 118-508 vai Jaunolainē, Meža ielā 2, Ģimeņu stiprināšanas projekta telpās.

Vislatvijas akcijai „Skolas soma” varat ziedot portālā Ziedot.lv. Ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 90006383. Savukārt visā Latvijā šai akcijai varēs ziedot ziedojumu kastītēs RIMI lielveikalos un hipermārketos. Piesaistītie ziedojumi proporcionāli tiks sadalīti reģionālajām labdarības organizācijām.

Latvijā ir daudz ģimeņu ar skolas vecuma bērniem, kuras dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Īpaši to stāvoklis pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē. Ziedot.lv aptaujāto ģimeņu pārstāvji aprēķināja, ka izdevumi skolas gaitu uzsākšanai vienam bērnam izmaksā vismaz 100 latu. Šī summa ir nesasniedzama augstākminētajām ģimenēm, un tuvojoties mācību gadam viņus pārņem izmisums par to, kā lai sagādā visu mācībām nepieciešamo.

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Ziedojot 35 latus, varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas! Palīdzēt varam arī ziedojot lietošanai derīgus skolas piederumus un lietas, kuras pašu skolēniem vairāk nav derīgas, bet kādam citam skolēnam – ļoti nepieciešamas!

Lai nodrošinātu to, ka ziedotie līdzekļi patiešām tiek izlietoti skolas preču iegādei, ģimenes nesaņems naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 35 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi portālā www.ziedot.lv.