Arhīvs

Visi jaunumi
26 Oktobris 2009

Atceries savas bērnības laimīgākos mirkļus!

Mammas buča uz Tava vaiga, silta roka, kas noglāsta galvu pirms aizmigšanas, kūpoša tējas krūze un mierinājums, kad biji slims, jautras rotaļas kopā ar draugiem, smiešanās par omes jokiem, pīrāgu smarža Ziemassvētku vakarā ... katram no mums ir savas laimīgākās bērnības atmiņas.

SOS bērnu ciemati, uzsākot akciju „SOS! Bērnība”, aicina Tevi dalīties ar savām laimīgākajām bērnības atmiņām, lai atgādinātu, cik liela nozīme mūsu katra dzīvē ir ģimenei, bezrūpīgai un laimīgai bērnībai. Tā palīdz mums izaugt stipriem un uzņēmīgiem, saglabāt dzīvesprieku un atrast kopēju valodu ar apkārtējiem. Atmiņas par laimīgu bērnību dod mums spēku, kad ir grūti.

SOS bērnu ciemati ir nevalstiska palīdzības organizācija, kas Latvijā 12 gadus un pasaulē jau 60 gadus rūpējas par to, lai bērni varētu piedzīvot laimīgu bērnību – dodot mājas un ģimenes siltumu bērniem, kas zaudējuši savu vecāku gādību un palīdzot bērniem, kuru ģimenes nonākušas grūtās dzīves situācijās. Diemžēl bērnu, kam nepieciešama šāda veida palīdzība ir ļoti, ļoti daudz.

Ja arī Tu domā, ka katram bērnam ir nepieciešama gādīga ģimene un bezrūpīga bērnība, aicinām Tevi kļūt par SOS bērnu ciematu draugu un atbalstītāju! Atbalstot SOS bērnu ciematus, Tu palīdzēsi bērniem, kam dzīvē paveicies mazāk un dosi tiem iespēju izjust ģimenes siltumu.

Kļūt par mūsu atbalstītāju Tu vari pavisam vienkārši – dalies ar savām jaukākajām bērnības atmiņām mūsu akcijas mājas lapā www.sosberniba.lv. Brīdis, kad aizdomāsies par savām laimīgākajām bērnības atmiņām, ļaus novērtēt tās nozīmību Tavā un citu cilvēku dzīvēs.

Atbalstīt SOS bērnu ciematu darbību Latvijā akcijas laikā Tu vari arī nosūtot atbalsta īsziņu uz numuru 1188 ar vārdu SOS, savu vārdu un uzvārdu, šādi ziedojot 1 latu SOS bērnu ciematu darbības nodrošināšanai.

Katram bērnam ir tiesības uz laimīgu un bezrūpīgu bērnību! Un mūsu - pieaugušo ziņā ir dot bērniem šo iespēju.