Arhīvs

Visi jaunumi
15 Septembris 2010

Bērni meklē mīlošu mammu!

Meklējam SOS mammu jeb sociālo audzinātāju darbam Īslīces SOS bērnu ciematā. SOS bērnu ciematos Valmierā un Īslīcē (Bauskas novadā) pašlaik strādā 25 sociālie audzinātāji - 22 SOS mammas un 3 SOS tēvi. Šobrīd mēs meklējam SOS mammu/sociālo audzinātāju, kura/s darba vieta būs Īslīces SOS bērnu ciematā. SOS mammas galvenie darba pienākumi ir veidot un uzturēt ģimenes apstākļiem pietuvinātu vidi, kurā katrs bērns saņem ģimenes mīlestību un atbalstu; nodrošināt bērnu vecumam, veselības stāvoklim atbilstošu audzināšanu un aprūpi sadarbībā ar psihologu, pedagogiem, logopēdu, u.c. speciālistiem.

Aicinām atsaukties kandidātes/us, kuras/i patiesi vēlas dalīties savā sirds siltumā un rūpēties par bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Darbam svarīgas ir zināšanas un pieredze bērnu audzināšanā un izglītošanā, prasme organizēt mājas saimniecisko dzīvi, vēlama augstākā izglītība, motivācija apgūt jaunas zināšanas.

Piedāvājam darbu starptautiskas organizācijas ietvaros, bezmaksas apmācības, stabilu atalgojumu un motivējošas sociālās garantijas.

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas personāla vadītājai Solvitai Tilgalei pa tālr. 67709622. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “SOS mamma”  lūdzam sūtīt uz e-pastu: solvita@sosbca.lv, vai uz Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, K.Valdemāra iela 118-508, Rīgā, LV 1013.

Vairāk par SOS mammu darbu 20.03.2010. LTV1 "Panorāmas" sižetā "Šeit ir darbs!".