Arhīvs

Visi jaunumi
14 Oktobris 2009

Bērni no SOS bērnu ciematiem viesojās pie Latvijas futbola izlases

13.oktobrī 16 zēni no Valmieras un Īslīces SOS bērnu ciematiem viesojās pie Latvijas futbola izlases sporta kompleksā „Ķeizarmežs”. Bērni iepazinās un sarokojās ar Latvijas izlases futbolistiem, vēroja viņus treniņā un trenera vadībā apguva futbola spēles iemaņas. Neizpalika arī bez īstas futbola spēles ciematu komandu starpā. Viesošanos noslēdza kopīga kliņģera ēšana un peldēšanās „Ķeizarmeža” baseinā. Bērnu viesošanās Latvijas futbola izlases treniņu bāzē Ķeizarmežā notika ar Latvijas Futbola federācijas un uzņēmuma Latvijas Mobilais Telefons laipnu atbalstu.

Par mazo futbola entuziastu viesošanos gandarīts bija arī Latvijas izlases futbolists un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas labas gribas vēstnieks Māris Verpakovskis. „Jau trīs gadus esmu Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas labas gribas vēstnieks un no sirds priecājos pārstāvēt šo labdarības organizāciju, kas ikdienā rūpējas par bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības. Bērni SOS ciematos uzaug ģimeniskā vidē un tas ir vislabākais risinājums mazajiem, kas dzīvē piedzīvojuši grūtus brīžus. Mūsu šodienas tikšanās bija pozitīvām emocijām bagāta un sagādāja prieku gan bērniem, gan izlases spēlētājiem.”

Paši puikas pēc pasākuma neslēpa savu sajūsmu par iespēju iepazīties ar Latvijas izlases spēlētājiem un pavērot kā noris viņu treniņš.

kopbilde.JPG