Arhīvs

Visi jaunumi
09 Maijs 2014

Uzaicinājums uz filmu par dzīvi bērnu namos

Uzaicinām noskatīties filmu par dzīvi bērnu namos. 2014.gada 14.maijā tiek organizēts Krievijā uzņemtas kinofilmas  „БЛЕФ ИЛИ С НОВЫМ ГОДОМ” („Blefs jeb Laimīgu Jauno gadu!”) seanss. Pēc filmas paredzēta diskusija ar filmas veidotājiem.

 

Lai gan daudziem bez vecāku gādības palikušiem bērniem ir iespēja augt ģimeniskā vidē, tomēr joprojām ļoti daudzi mazuļi savu dzīvi uzsāk institūcijās. Lai cik labi apstākļi arī nebūtu bērnu namā, tā nav ģimene un bērnam trūkst paša galvenā – tuvāko cilvēku mīlestības. Filma un diskusija ar filmas veidotājiem sniegs ieskatu bērnu ikdienā ārpusģimenes aprūpes iestādē un liks aizdomāties par faktoriem, kas ietekmē bērnu attīstību un kādu iespaidu tie atstāj uz bērnu turpmāko dzīvi.

Dzīve bērnu namos, tomēr ļoti daudzi mazuļi savu dzīvi uzsāk institūcijās. Filma liks aizdomāties par faktoriem, kas ietekmē bērnu attīstību un kādu iespaidu tie atstāj uz bērnu turpmāko dzīvi.

Piedāvājam nelielu ieskatu filmas sižetā. Filmas demonstrēšanas laiks un vieta: 2014. gada 14. maijs, plkst. 14.00–16.30, kinoteātris „K-suns”, Elizabetes ielā 83/85, Rīgā.

Uz filmu īpaši aicinām Saeimas deputātus, valsts pārvaldes speciālistus, bāriņtiesu darbiniekus un bērnu tiesību jomā strādājošos speciālistus.Lūdzam pieteikt dalību pasākumā līdz 12.maijam, rakstot uz e-pastu liga.berzina@sosbca.lv.