Arhīvs

Visi jaunumi
22 Augusts 2011

Futbola un mākslas nometne bērniem no Ģimeņu stiprināšanas projektiem

Augusta vidū futbola un mākslas nometnē Staicelē 49 bērni un jaunieši no Rīgas, Valmieras un Olaines SOS Ģimeņu stiprināšanas projektiem pavadīja 4 aizraujošas un notikumiem bagātas dienas. SOS Ģimeņu stiprināšanas projektu ietvaros bērni un viņu vecāki saņem dažāda veida atbalstu no projekta sociālajiem darbiniekiem un citiem speciālistiem. Viens no atbalsta veidiem bija arī dalība šajā vasaras nometnē.

Daudziem no bērniem, kuri piedalījās nometnē, šis bija vienīgais vasaras brīvdienu notikums ārpus mājām un vairākiem arī pirmā nometne viņu mūžā. Nometnes dalībnieki četras aizraujošas dienas pavadīja Staicelē - Latvijas futbola federācijas treniņu bāzē. Ik dienu bērniem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – gan sportiskās, gan radošās. Nometnes laikā notika vairāki futbola treniņi pieredzējušu futbola treneru vadībā, orientēšanās nodarbības un pārgājieni, pērļu vēršanas, gleznošanas un deju nodarbības. Kopīgi tika izspēlētas arī dažādas spēles. Lai arī laika apstākļi nometnes dalībniekus nelutināja, bērni no nometnes biedriem šķīrās ļoti apmierināti par labi pavadītajām dienām un priecīgi par jauniegūtajiem draugiem.

Nometnes organizēšana bija iespējama pateicoties atbalstam, kuru saņēmām no uzņēmumiem un organizācijām, kuri pavasarī ar savām komandām iesaistoties Labdarības futbola turnīrā ziedoja naudu nometnes organizēšanai. Paldies par atbalstu – Vācijas vēstniecībai Latvijā, Tiesībsarga birojam, Rīgas Starptautiskajam sieviešu klubam, SEB bankai, „Rödl & Partner“, Vides Konsultāciju Birojam, SIA „Autonams“, „Lattelekom“, „LG Electronics“, Picai Lulū,  viesnīcu ķēdei „Radisson Blu”, Tele 2 un UniCredit bankai.

futbols.jpg