Arhīvs

Visi jaunumi
03 Jūnijs 2014

Ģimeņu ralllijs Valmierā

Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra organizētais ģimeņu rallijs notiks jau trešo gadu pēc kārtas, un ir izveidojies jau par tradicionālu  pasākumu ģimenēm.

Parasti, Bērnu aizsardzības dienas ietvaros, Valmieras ģimeņu atbalsta centra darbinieki organizē pasākumu ģimenēm, kurā, piedaloties kopā bērniem un vecākiem, ģimene gan kopīgi atpūšas, gan  gūst jaunas vai papildina jau esošās zināšanas. Pagājušajā gadā rallija devīze bija „ Veselīgs dzīves veids” , turpretī šogad akcents tiek likts uz bērnu tiesību un pienākumu ievērošanu ģimenē un sabiedrībā.

Šogad 4. jūnija pēcpusdienā kopā pullcēsies 14 ģimenes, kuras aizvadītā gadā iesaistījušās pakalpojumu saņemšanā atbalsta centrā, un 2 draugu ģimenes no Valmieras SOS Bērnu ciemata. Vairāk kā 50 kāju pāru dipinās pilsētas ielās ar vēlmi kopīgi piedalīties aktivitātēs, pārbaudīt savus spēkus un ļauties izaicinājumam gūt jaunus iespaidus.

Lai svarīgās zināšanas labāk paliktu atmiņā un ģimenes tās labāk varētu izprast, to apgūšana plānota radoši un atraktīvi. Papildus teorijai, ģimenes veiks interesantus un aizraujošus uzdevumus, kurus tās varēs atrast dodoties ekpedīcijā pilsētas ielās. Pēc saņemtajām norādēm ģimenes kopīgi meklēs fotoorientēšanās kontrolpunktos apslēpto informāciju un divos Speciālo uzdevumu punktos sacentīsies pirkstu un prāta veiklībā.Kad grūtais uzdevums būs paveikts, bērniem un vecākiem būs iespēja kopīgi pārrunāt gūtos iespaidus un dalīties savos „rallija trases”piedzīvojumos.

Bērniem prieku radīs īpaša iespēja veldzēties ar sponsoru  dāvātajām „ Angry Birds Tropic” limonādēm un Tymbark augļu dzērieniem, par ko liels paldies mūsu atbalstītājiem!