Arhīvs

Visi jaunumi
03 Decembris 2010

Grupa Otra puse koncertē SOS bērnu ciematu atbalstam

Sniegotajā svētu gaidīšanas laikā grupa Otra puse, ar kuru kopā Valmieras ciemata mazie dziedātāji aizvadītajā gadā ierakstīja Ziemassvētku labumu „Piparkūku sirsniņa”, uzstājas Latvijas pilsētās ar īpašu, akustisko Ziemas koncertprogrammu. Ar šo programmu grupa vēlas atbalstīt SOS bērnu ciematu darbību Latvijā.

Koncertos kopā ar grupu Otra puse muzicē viesmākslinieki - Rolands Ūdris (grupa The Hobos, meiteņu trio Limonāde, kā arī bērnu kolektīvi no pilsētām, kurās notiek koncerti. Pirmajā tūres koncertā Limbažos uzstājās arī Valmieras SOS ciemata bērni un muzikālā Mičuļu ģimene, kuru iepazinām SOS ģimeņu stiprināšanas projektā Valmierā.

Tūres koncerti notiks 5.decembrī Cēsu Kultūras namā CATA, 10.decembrī Talsu Tautas namā, 20.decembrī Brocēnu Kultūras centrā, 28.decembrī Gulbenes Kultūras namā, 29.decembrī Varakļānu Kultūras namā, 13.janvārī Jelgavas Kultūras namā, 14.janvārī Kuldīgas Kultūras centrā, 22.janvārī Preiļu Kultūras namā.

Koncertu tūre ir labdarības akcija, kuras laikā pus lats no katras pārdotās biļetes tiks ziedots SOS bērnu ciematu atbalstam. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī kultūras namu kasēs. Bērniem līdz 7 gadiem ieeja koncertos bez maksas.

Koncertprogrammā skan skaistākās un populārākās dziesmas no visiem trīs grupas albumiem - „Pēc Lietus”, „Nakts vai Rīts” un „Piparkūku sirsniņa”. Tiek atskaņoti arī jaunie singli „Kā nav tā nav” un „Asaras” no topošā studijas albuma. Koncerts vijas kā ziemas pasaka, tiem radīts īpašs vizuālais noformējums, lai ikviens klausītājs varētu izbaudīt romantisko dziesmu akustisko versiju skanējumu.

 

bilde.jpg