Arhīvs

Visi jaunumi
30 Maijs 2012

Iesaisties Samsung Iedvesmas skrējienā!

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju iejusties Londonas Olimpisko spēļu lāpas nesēja lomā un piedalīties Samsung Iedvesmas skrējienā Hope Relay. Skrienot vai kā citādi aktīvi veicot vismaz 3 kilometru distanci, ikviens var paveikt labu darbu un palīdzēt audžuģimenēm SOS bērnu ciematos. Lai piereģistrētos Iedvesmas skrējienam, bez maksas lejupielādē Samsung Hope Relay aplikāciju hoperelay.lv/lv/apps/, izveido savu avatāru un sāc skriet.

Hope Relay ir starptautiska labdarības akcija, kas norisinās 19 valstīs, tai skaitā Latvijā. Aktivizējot Hope Relay aplikāciju, par katriem noskrietiem, ar velosipēdu nobrauktiem vai kā citādi aktīvi mērotiem 3 kilometriem Samsung ziedos 1 eiro bērniem, kuri aug Latvijas SOS bērnu ciematu audžuģimenēs. Maksimālā vienā dienā mērotā distance var būt 42 km, vidējam ātrumam nepārsniedzot 40 km stundā.

„Samsung aicina iesaistīties Iedvesmas skrējienā aktīva dzīvesveida piekritējus visā pasaulē. Tā ir lieliska iespēja sajust Olimpisko spēļu sportisko, vienojošo gaisotni un īstenot vienu no Olimpiskajām pamatidejām – kopā paveikt labu darbu,” skaidro Samsung Electronics Baltics Korporatīvās komunikācijas vadītāja Iveta Bojāre.

Samsung Iedvesmas skrējienu atbalsta daudzas sabiedrību iedvesmojošas personības, tajā skaitā grupa Instrumenti. „Iedvesmas skrējiens apvieno divas lieliskas lietas – aktīvu dzīvesveidu un labdarību. Skrienot un sportojot, mēs daram labu savai veselībai. Kāpēc vienlaikus nedarīt labu citiem? Skrieniet, nūjojiet, brauciet ar riteni vai skrituļslidām, un kopā ar Samsung jūs atbalstīsiet audžuģimenes SOS bērnu ciematos,” mudina Instrumenti mūziķi Reynsi un Shipsi. Iedvesmas skrējienu atbalsta arī Samsung sūtne Londonas Olimpiskajās spēlēs, vieglatlēte Ineta Radeviča, kura pašlaik atrodas Krievijā, gatavojoties startam olimpiādē. Atbalstītāju vidū arīdzan restorāna Vincents šefpavārs un biedrības Slow Food Riga priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš, biatlonists Oļegs Maļuhins, motosportists Lauris Freibergs, kā arī aktieri Gundars Grasbergs un Juris Žagars. Viņi piedalīsies īpašajos Samsung Iedvesmas skrējienos Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Valmierā, aicinot iesaistīties un paveikt labu darbu arī reģionu iedzīvotājus.

hope_relay.JPG