Arhīvs

Visi jaunumi
05 Decembris 2013

Katrs bērns ir pelnījis iespēju!

Ziemassvētki ir labdarības laiks. Daudziem no mums tas ir brīnumainu un siltu bērnības atmiņu piepildīts laiks, kas dod mums spēku visa mūža garumā.  Mēs atceramies savas ģimenes svētku tradīcijas, mandarīnu un piparkūku smaržu, savu vecāku iedrošinājumu skaitīt dzejolīti pie eglītes.

Mēs aicinām Jūs šajos Ziemassvētkos palīdzēt bērniem, kuriem nav šādu siltu atmiņu no agrīnās bērnības, jo viņi reiz ir zaudējuši dārgāko, kas cilvēkam ir  – savus vecākus un tuviniekus. Mēs nevaram mainīt šo bērnu pagātni, bet mēs varam uzņemties rūpes par viņu nākotni un dot bērnam pašu svarīgāko - gādīgu un mīlošu ģimeni SOS bērnu ciematā.

Latvijas SOS bērnu ciematu audžuģimenēs bērni aug kā ikvienā ģimenē - katram no viņiem ir sava audžumamma vai audžuvecāku pāris, brāļi, māsas un mājas, kurās izaugt un justies piederīgiem.

Lai dotu šiem bērniem iespēju izaugt par stabilām, dzīvei atvērtām personībām, ļautu aizmirst nodarītās pārestības un piepildīt viņu sapņus un cerības, ir nepieciešama liela mīlestība un īpašs atbalsts. Neiztrūkstoša SOS ģimeņu sniegtā atbalsta sastāvdaļa ir radošās un attīstošās nodarbības, kas ļauj atklāt un tālāk attīstīt bērnu talantus. Lai atbalstītu mazos talantus, SOS audžuģimenēm vienam bērnam mēnesī vidēji ir nepieciešami 15 LVL. Tas ļauj audžuvecākiem apmaksāt nodarbības un sagādāt tām nepieciešamo inventāru.

Šobrīd divos SOS bērnu ciematos – Valmierā un Īslīcē savas jaunās mājas un ģimeni raduši 135 bērni no visas Latvijas. Katram no šiem bērniem ir ļoti nepieciešams Jūsu atbalsts!

Sniedziet iespēju bērniem attīstīt viņu talantus!

Ar 5 LVL ziedojumu Jūs palīdzēsiet segt izmaksas par  inventāra iegādi nodarbību apmeklēšanai.
Ar 10 LVL ziedojumu Jūs palīdzēsiet segt viena mēneša izmaksas par mākslas/ sporta/ deju/ mūzikas pulciņu apmeklēšanu.

Ziedot bērnu talantu attīstībai iespējams mūsu mājas lapā un ziedojumu kastītēs SEB bankas filiālēs visā Latvijā līdz pat 15.janvārim.

Mierīgu svētku gaidīšanas laiku Jums un Jūsu mīļajiem novēlot,
SOS bērnu ciematu saime