Arhīvs

Visi jaunumi
16 Maijs 2011

Labdarības futbola turnīra dalībnieki uzdāvina vasaras sporta nometni 70 bērniem

Vienpadsmit sportisku un atsaucīgu uzņēmumu komandas 15. maijā piedalījās SOS bērnu ciematu rīkotājā Labdarības futbola turnīrā Rīgā Skonto hallē. Ar savām komandām turnīrā bija pārstāvētas Vācijas vēstniecība Latvijā, Tiesībsarga birojs, Rīgas Starptautiskais Sieviešu Klubs, SEB banka, juridiskais birojs „Roedl und Partner“, Vides Konsultāciju Birojs, SIA „Autonams“, „Lattelekom“ un „LG Electronics“, restorāna Pica Lulū un viesnīcu ķēdes „Radisson Blu“. Ar viskuplāko komandu -14 spēlētājiem turnīrā startēja Pica Lulū.

Kopumā turnīrā piedalījās gandrīz 100 dalībnieku, radot 70 bērniem no sociālās krīzes ģimenēm iespēju piedalīties 3 dienu vasaras sporta nometnē LFF treniņu bāzē Staicelē.

Pēc profesionālas iesildīšanās un treniņa kopā ar Latvijas U17 meiteņu futbola komandu un izlases trenerēm tika izspēlētā draudzības spēle starp Latvijas U-17 meiteņu izlasi un SOS bērnu ciematu meitenēm. Pēc draudzības spēles notika izloze, kurā 4 meitenes no abām komandām saņēma speciālbalvu no Vācijas vēstniecības – iespēju apmeklēt Pasaules sieviešu futbola čempionāta atklāšanas spēli Berlīnē 26. jūnijā.

Pēc draudzības spēles notika turnīra izspēle, kur aizrautīgā un draudzīgā sacensībā 1. vietu ieguva SEB bankas puišu komanda, 2. vietu - juridiskā biroja Roedl und Partner komanda, 3. vietu - Lattelecom komanda. Pirmās vietas ieguvēji balvā saņēma kruīza ceļojumu uz Stokholmu, ko piešķira uzņēmums Tallink.

Turnīru organizēja Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Vācijas vēstniecību Latvijā un Latvijas Futbola federāciju. Turnīra patrons bija Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Dr. Klauss Burkharta kungs.

„Manuprāt visi, kas piedalījās turnīrā, ir uzvarētāji, jo spēja apvienoties laba mērķa dēļ, upurēt savu brīvdienu un spēlēt futbolu, pat ja līdz šim nekad to nebija darījuši. Liels paldies visiem turnīra dalībniekiem un atbalstītājiem par sportisko garu un labajām sirdīm, un uz tikšanos nākamgad!”, novēl SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Fotoreportāžu no futbola turnīra var aplūkot šeit

 

Labdarības futbola turnīrs.jpg