Arhīvs

Visi jaunumi
14 Decembris 2013

Labdarības kampaņa "Palīdzi uzturēt pavarda siltumu SOS audžuģimenēs!"

2013.gada 14.decembrī Rīgā divos tirdzniecības centros - DOMINA un RIGA PLAZA - norisināsies labdarības kampaņa „Palīdzi uzturēt pavarda siltumu SOS audžuģimenēs!”, ko organizē Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju.

Īslīces SOS Bērnu ciemats darbu sāka 1997. gada augustā, pašlaik par savām mājām šo ciematu sauc 65 bērni no visas Latvijas. Par bērniem rūpējas 12 SOS mammas. Katrā no 12 mājiņām jau septiņpadsmito gadu kalpo sava gāzes plīts, kas nodrošina siltu un ģimenisku maltīti vismaz sešiem bērniem katrā no ģimenēm, bet daudzas plītis ir nokalpojušas savu mūžu, cepeškrāsnis vairs nestrādā.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore: „Esam pateicīgi brīvprātīgajiem jauniešiem par vēlmi palīdzēt piesaistīt līdzekļus mūsu ģimenēm. Ikviens ziedojums, ko saņemam, palīdz nodrošināt SOS bērnu ciematu ikdienu, lai bērni uzaugtu mīlošās un drošās mājās, turklāt kopā ar saviem īstajiem brāļiem un māsām. Mēs novēlam jauniešiem, kuri brīvprātīgi ziedos savu laiku mūsu atbalstam,  izturību un satikt atsaucīgus cilvēkus!”

Aicinām ar savu ziedojumu šajā labdarības kampaņā atbalstīt Īslīces SOS bērnu ciemata audžuģimenes!


Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 700 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm.


Kontaktiem:
Kristīne Tjarve
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 29296617
E-pasts: kristine.tjarve@sosbca.lv