Arhīvs

Visi jaunumi
29 Oktobris 2014

Labdarības vakariņas Valmierā!

13. novembrī Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ar Valmieras Teātra Vīna Studijas atbalstu un kopā ar izciliem Latvijas šefpavāriem  - Mārtiņu Sirmo, Māri Jansonu, Endiju Bērziņu un Valteru Zirdziņu ielūdz uz Labdarības vakariņām, kuru laikā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti Valmieras SOS bērnu ciemata ģimenēs augošo bērnu atbalstam.


Labdarības vakariņas Valmierā jau kļuvušas par tradīciju un notiks otro gadu pēc kārtas. Labdarības vakariņu laikā iegūtie līdzekļi no ielūgumiem, loterijām un izsoles, tiks ziedoti Valmieras SOS ciemata bērnu atbalstam. Ēdienus īpaši šim vakaram gatavos izcili Latvijas pavāri – Mārtiņš Sirmais, Māris Jansons, Endijs Bērziņš un Valters Zirdziņš. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies Valmieras Drāmas teātra aktieri Regīna Devīte un Aigars Vilims, kā arī stīgu kvartets NNN.

Ielūgumu uz vakariņām var iegādāties restorānā Vairāk Saules, Valdemāra ielā 112, Rīgā, un Teātra Vīna Studijā Valmierā, kā arī SOS bērnu ciematu asociācijā, rakstot uz e-pastu: info@sosbca.lv


Pasākumu atbalsta: Teātra Vīna Studija, Valmieras pašvaldība, Valmieras Ziņas, restorāni Vairāk Saules, Bibliotēka Nr. 1, 3 pavāru restorāns un Valtera restorāns, kā arī uzņēmumi SEB banka, Artifex Plus, Eirovīns, 3D Cinema, Ellier, Moller Auto un hokeja klubs Dinamo Rīga.