Arhīvs

Visi jaunumi
02 Maijs 2013

Labdarības ziedojumu kampaņa „Dāvā drošību un siltumu Īslīces bērnu ciemata ģimenēm!”

2013.gada 3.maijā Rīgā un Jūrmalā norisināsies labdarības ziedojumu vākšanas kampaņa „Dāvā drošību un siltumu Īslīces bērnu ciemata ģimenēm!”, ko organizē studentu organizācija Southwestern sadarbībā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju.


Īslīces SOS Bērnu ciemats darbu sāka 1997. gada augustā, pašlaik par savām mājām šo ciematu sauc 68 bērni no visas Latvijas. Par bērniem rūpējas 12 SOS mammas. Katrā no 12 mājiņām jau sešpadsmito gadu kalpo savs apkures katls, kas nodrošina siltumu un karsto ūdeni, bet pēdējo gadu laikā šī tehnika aizvien biežāk lūzt. Negadījumi ar tehniku var radīt draudus bērnu drošībai. Katlu remontam un rezerves daļām gadā tiek tērēts ap 1000 LVL. Lai samazinātu izmaksas par gāzi, kā arī par katlu remontu, Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija meklē līdzekļus jaunu katlu iegādei.


2013.gada martā pie Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vērsās jauniešu studentu organizācija  Southwestern, kas piedāvāja sniegt savu atbalstu, ziedojot savu darbu, lai palīdzētu vākt līdzekļus kādam konkrētam labdarības mērķim.


Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore: „Esam gandarīti par jauniešu organizācijas Southwestern vēlmi palīdzēt piesaistīt līdzekļus mūsu ģimenēm. Ikviens ziedojums, ko saņemam, palīdz nodrošināt SOS bērnu ciematu ikdienu, lai bērni uzaugtu mīlošās un drošās mājās, turklāt kopā ar saviem īstajiem brāļiem un māsām. Mēs novēlam jauniešiem, kuri brīvprātīgi ziedos savu laiku mūsu atbalstam,  izturību un satikt atsaucīgus cilvēkus!”
Aicinām ar savu ziedojumu šajā labdarības kampaņā atbalstīt Īslīces SOS bērnu ciemata audžuģimenes!


Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 700 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm.

Par organizāciju Southwestern
Southwestern ir studentu vasaras programma, kurā piedalās Baltijas valstu u.c. Eiropas valstu, ASV un Kanādas studenti, kas pastāv jau vairāk kā 100 gadus. Tās uzturēšanas galvenais mērķis ir sniegt studentiem iespēju iegūt pieredzi gan komunikāciju, gan valodas jomās un arī iegūt zināšanas veiksmīgas nākotnes veidošanā.

Kontaktiem:
Kristīne Tjarve
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26556163
E-pasts: kristine.tjarve@sosbca.lv
Vairāk par SOS bērnu ciematiem: www.sosbernuciemati.lv