Arhīvs

Visi jaunumi
04 Jūlijs 2014

Labo siržu stāsts

Noteikti esat pamanījuši, ka ik pa laikam sociālajos tīklos  - mūsu Twitera kontā, Facebook profilā, portālā draugiem.lv vai mājaslapā www.sosbernuciemati.lv parādās kāds sauciens pēc konkrētas palīdzības konkrētai ģimenei. Esam meklējuši gan bērnu ratiņus, gultas, mēbeles, gan arī sadzīves tehniku. Esam pateicīgi par līdzcilvēku atsaucību un vēlmi palīdzēt!

Mēs savukārt saņemam daudzus labus vārdus no ģimenēm, pie kā šī palīdzība nonāk, tāpēc vēlamies padalīties pozitīvajās emocijās arī ar jums, jo tieši Jūs - mūsu ziedotāji - un citi labie cilvēki - esiet tie, kas veicina, lai šādu laimīgo stātsu būtu vairāk.

Stāsta Rīgas SOS ģimeņu atbalsta centra sociālā darbiniece Dagnija Lepere:

“Vienai no mūsu centra atbalstītajām ģimenēm bija nepieciešama palīdzība - jauno vecāku ģimenei ar 3 bērniņiem, lai uzlabotu bērnu dzīves apstākļus un atvieglotu vecāku ikdienas soli, bija nepieciešama divstāvu gultiņa vecākajiem bērniem un veļasmašīna. Ģimenes ienākumi ir trūcīgi, bet vajadzību daudz. Tādēļ, lai kaut nedaudz atvieglotu ģimenes sadzīvi, ar sociālo tīklu palīdzību  meklējām labas sirdis, kas varētu ziedot veļasmašīnu un bērnu gultiņas.

Labās sirdis arī atradās – Inga no Liepājas pieteicās atvest ģimenei uz Rīgu lietotu veļasmašīnu un attīstošas rotaļlietas bērniem, savukārt pārstāvji no “Nacionālās apvienības”, pieteicās nopirkt pilnīgi  jaunu divstāvu gultiņu bērniem.

Prieks, ko piedzīvoja ģimene, it īpaši mammīte, bija neaprakstāms. Kopā ar mammu un vecākajiem bērniem gājām uz mēbeļu veikalu, lai izvēlētos divstāvu gultiņu. Atradām tiešām burvīgu gultiņu, kuru vēlāk, kad bērni paaugsies, iespējams sadalīt divas atsevišķās gultās.
Viss notika ļoti ātri - tika atvesta gan veļasmašīna, gan arī jau nākamajās dienās tika piegādāta gultiņa ar matračiem.
Milzīgs paldies cilvēkiem, kuri palīdzēja un padarīja jaunajai ģimenei ar trim bērniņiem ikdienu daudz saulaināku!”