Arhīvs

Visi jaunumi
01 Jūlijs 2014

Lai dzīvo vasaras nometnes! Urrrrā!

Esam priecīgi un pateicīgi par izveidojušos labo sadarbību ar ABLV Charitable Foundation. Jau trešo gadu, pateicoties ABLV labdarības fonda rīkotās Ziemassvētku akcijas ziedojumiem, kurus labiem mērķiem atvēlējuši bankas klienti un darbinieki, varam organizēt vasaras nometnes bērniem, kuru ģimenēm palīdz SOS Ģimeņu atbalsta centri.

Mūsu sadarbība aizsākās jau 2012.gadā, kad ar ABLV Charitable Foundation nodrošināto līdzfinansējumu  četrās vasaras nometnēs bez maksas varēja piedalīties 88 bērni no Olaines, Bauskas, Valmieras un Cēsu SOS ģimeņu stiprināšanas projektiem. 2013.gadā sešās vasaras nometnēs piedalījās jau 105 bērni. Divas no šīm nometnēm tika organizētas bērniem kopā ar vecākiem kā ģimeņu nometnes.Šogad programmas „Palīdzēsim izaugt! Bērnu vasaras nometnes 2012-2014” ietvaros  divās dienas nometnēs piedalīsies ģimenes no Bauskas – pavisam 40 dalībnieki. ABLV labdarības fonda līdzfinansējums paredzēts gan bērnu, gan viņu vecāku dalības apmaksai (fonda atbalsta mērķa grupa ir bērni un vecāki no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī bērni-invalīdi).

Pirmā nometne „Mūsu kultūras saknes”  Bauskā notiks pavisam drīz - no 8. līdz 10.jūlijam. Solām, ka būs interesanti – nometnes vadītāji jau nopietni gatavojas, viņiem padomā ir daudz dažādu ģimeni vienojošu aktivitāšu! Paredzētas arī ekskursijas, Bauskas pils un muzeja apmeklējums, dažādas radošās darbnīcas un sportiskās aktivitātes, kā arī diskusijas par attiecībām, konfliktsituāciju risināšanu, par to, kā sniegt pozitīvu novērtējumu sev un citiem. Bet kā īsti ģimenēm būs gājis nometnē – par to jautāsim dalībniekiem pašiem un stāstīsim nākamajos jaunumos, pēc nometnes noslēguma!
Jaunums mūsu sadarbībā - 2014.gada vasarā ABLV Charitable Foundation līdzfinansē arī piedalīšanos dažādās vasaras nometnēs 50 bērniem no Valmieras SOS bērnu ciemata.

„Aktīva vasaras nometņu meklēšana ciematā sākas jau pavasarī”, stāsta Valmieras ciemata direktors Edijs Pētersons. „Mūsu bērni piedalās gan dienas, gan diennakts nometnēs, kas norit dažādās Latvijas vietās. Svarīgi ir piemeklēt bērna vecumam un interesēm piemērotas nometnes, kur ciemata bērniem ir iespēja integrēties citu bērnu sabiedrībā. Svarīgas ir arī nometņu izmaksas -  tāpēc liels paldies atbalstītājiem no ABLV labdarības fonda!”

SOS vasaras nometņu organizēšanai 2014.gada vasarā ABLV labdarības fonds ziedos 4650 eiro. 
Piebildīsim, ka ABLV Charitable Foundation ik gadu par saziedotajiem līdzekļiem dāvā digitālos dzirdes aparātus bērniem, kuru vecāki paši to nevar atļauties, un organizē dzirdes nometni “Tu esi viens no mums”, kurā tiekas liels pulks ģimeņu no visas Latvijas.

Vairāk par ABLV Charitable Foundation aktivitātēm varat uzzināt šeit.