Arhīvs

Visi jaunumi
18 Decembris 2012

Latvijas Kamaniņu sporta federācijas dāvana Valmieras SOS bērnu ciemata iemītniekiem

Sestdien, 15.decembrī 12 bērniem no Vamieras SOS bērnu ciemata bija iespēja apmeklēt Latvijas Kamaniņu sporta federācijas organizētās Pasaules kausa sacensības Siguldā, klātienē atbalstīt Latvijas sportistus.

Neraugoties uz lielo vēju, bērni bija priecīgi par dāvāto iespēju, jo viņiem bija iespēja ne tikai atbalstīt Latvijas sportistus, bet pašiem izmēģināt braucienu ar īstām kamanām un saņemt dāvanas no Ziemassvētku vecīša.

Šogad sacīkšu laikā tika vākti ziedojumi Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai, divu dienu laikā tika saziedoti vairāk nekā 400 lati.

Ilze Paleja, Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore: "Vēlamies teikt lielu paldies Latvijas Kamaniņu sporta federācijai par atbalstu un dāvāto iespēju divām Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas Valmieras ciemata ģimenēm apmeklēt šīs sacensības. Mums ir gandarījums, ka nenobijāmies no lielā vēja un aizbraucām uz Siguldu, jo bērniem bija liels prieks, pašiem izmēģinot izbraukt ar īstām kamaniņām, ar kādām brauc sportisti, atbalstīt Latvijas pārstāvjus sacensībās, kā arī izbaudīt svētku gaisotni, par ko bija parūpējušies sacensību organizatori. Vislielākais pārsteigums bija par Ziemassvētku vecīti, kurš pie bērniem ieradās ar vučko, braucot pa to pašu trasi, kur visi sacensību dalībnieki. Liels paldies arī visiem tiem labajiem cilvēkiem, kuri ziedoja SOS bērnu ciematu atbalstam!"

Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē sacensību laikā notika arī dažādas akcijas pieaugušajiem. Vienā no šādām akcijām bija iespēja laimēt oficiālā "Subaru" pārstāvja Latvijā SIA "AD REM" doto iespēju uz nedēļas nogali izmēģināt jauno "Subaru XW". Pie šīs iespēja tika Ingus Kazulis. Pasaules kausa sacensības Siguldā atgriezīsies nākamajā sezonā, 2014.gadā, kad, visticamāk, vienlaikus notiks arī Eiropas čempionāts. 2015.gadā Siguldā norisināsies pasaules čempionāts.