Arhīvs

Visi jaunumi
10 Maijs 2013

Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņi 12.maijā rīko Labdarības skrējienu bērniem

Svētdien, 2013.gada 12.maijā Rīgas rajona Babītē/ Piņkos notiks Labdarības skrējiens bērniem, ko organizē Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņi. Visi labdarības skrējienā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Valmieras SOS bērnu ciemata atbalstam.

Labdarības skrējiens notiks svētdien, 12.maijā Piņķos, dalībnieku reģistrācija sāksies no plkst. 11:00. Ikvienam interesentam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci – mazākie dalībnieki var skriet 3 km distanci, bet izturīgākie 6 km distanci. 6 km distances starts būs plkst. 11:30, bet īsākās distances starts plkst. 12:30. Skrējiena organizatori aicina iesaistīties šajā pasākumā ikvienu interesentu, gan bērnus, gan jauniešus, gan arī pieaugušos. Dalības maksa skrējienā 5 LVL.

Skrējiena tehnisko organizāciju palīdz nodrošināt Babītes pašvaldība. „Mums ir liels prieks un lepnums par šādu Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņu iniciatīvu. Darbs pie šī pasākuma realizēšanas ir liels un ļoti atbildīgs, taču esam pārliecināti, ka studentiem tas izdosies un neliela finansiālā palīdzība SOS bērnu ciematiem tiks nodrošināta. Audzēkņi, ar kuriem sadarbojamies ir ļoti radoši un enerģiski – kopā esam atrisinājuši jautājumus par maratona drošību uz pašvaldības ceļiem, to palīdzēs nodrošināt pašvaldības sabiedriskās kārtības sargi. Domāt par nākošā gada sadarbību šāda pasākuma organizēšanā ir pāragri, taču studenti neslēpa savu sajūsmu un gandarījumu par padarīto un vienlaikus apsvēra ideju par maratona organizēšanu arī nākošajā gadā,” saka pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Siliņa.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: „Esam gandarīti par Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņu uzņēmību un vēlmi atbalstīt mūsu Valmieras ciemata ģimenes, organizējot labdarības skrējienu. Šie skolēni ar savu labo gribu un vēlmi palīdzēt izvēlējās labdarības mērķi un vērsās pie mums un Babītes pašvaldībā, kā arī uzrunāja citus atbalstītājus, lai šāds labdarības skrējiens varētu notikt. Mēs ticam, ka laika apstākļi būs labvēlīgi un cilvēku atsaucība liela un visiem būs patiesa gandarījuma sajūta par paveikto!”

Par Latvijas Starptautisko skolu
Latvijas Starptautiskā skola (LSS) ir izveidota 1994. gadā kā starptautiska izglītības iestāde, kas paredzēta dažādu tautību pārstāvjiem vecumā no 3 – 19 gadiem.  Šobrīd 2012./2013. mācību gadu skolā ir uzsākuši 250 skolēni no 30 valstīm. LSS misija ir sagatavot tās audzēkņus veiksmīgai zināšanu apguvei visas dzīves garumā, attīstīt radošu un kritisku domāšanu, rīkoties ar atbildību un iecietību, kā arī novērtēt dažādību un atšķirīgo citos cilvēkos. Mācības LSS norisinās angļu valodā pie augstas klases profesionāļiem no dažādām  valstīm – ASV, Austrālijas, Lielbritānijas, Kanādas un Latvijas

Kontaktiem:
Kristīne Tjarve
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Tālr. 26556163
E-pasts: kristine.tjarve@sosbca.lv
Vairāk par SOS bērnu ciematiem: www.sosbernuciemati.lv