Arhīvs

Visi jaunumi
08 Jūlijs 2013

MøllerGruppen paraksta sadarbības līgumu ar organizāciju „SOS Bērnu ciemati”

MøllerGruppen, viena no Ziemeļeiropas vadošajām auto industrijas kompānijām, ir parakstījusi trīs gadu sadarbības līgumu ar organizāciju „SOS Bērnu ciemati”. Šis līgums paredz 1 miljona Norvēģijas kronu ziedojumu ik gadu sociāli neaizsargātu bērnu atbalstam Baltijas reģionā.

Korporatīvā sociālā atbildība ir bijusi ļoti svarīga joma MollerGruppen jau kopš tās dibināšanas 1936.gadā. Kā viens no lielākajiem organizācijas „SOS Bērnu ciemati” sponsoriem, kompānija ir uzņēmusies ilgtermiņa saistības, lai rūpētos par šo bērnu nākotni. Sadarbības līguma galvenais mērķis ir atbalstīt bērnus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Sadarbības noteikumi paredz gan finansiālu atbalstu, gan arī MollerGruppen darbinieku brīvprātīgu iesaisti, kuri veltīs savu laiku un pūles, lai padarītu šo Baltijas bērnu dzīvi labāku un radītu tiem gaišāku nākotni.

„Mēs jau sen vēlējāmies iesaistīties labo darbu kustībā Baltijas reģionā. Mēs ne mirkli nešaubījāmies par mūsu kompānijas pamatvērtību atbilstību ar SOS Bērnu ciematu misijai un viņu mērķim sniegt bērniem drošību un ģimenes sajūtu. Uzsākot mūsu abu organizāciju sadarbību, mums būs iespēja sniegt savu ieguldījumu bērnu labklājībai un drošībai, tajā pat laikā veidojot un stiprinot mūsu uzņēmuma biznesa kultūru un pamatvērtības. Mēs ar nepacietību gaidām mūsu sadarbību, kas sniegs mums iespēju dot savu ieguldījumu, nodrošinot Igaunijas, Latvijas un Lietuvas SOS bērnu ciematu bērniem ģimenes aprūpi un drošas mājas,” stāsta Paul Hegna, Komunikāciju un Korporatīvās Sociālās atbildības departamenta direktors.

Organizācija „SOS Bērnu ciemati” darbojas vairāk nekā 130 valstīs, Baltijā tie ir pieejami kopš 1991.gada. Organizācija darbojas, lai nodrošinātu labāku ikdienu sociāli neaizsargātiem bērniem, sniedzot tiem ģimenes aprūpi, lai nodrošinātu stabilu pamatu, uz kura veidot savu turpmāko dzīvi.

„Šis sadarbības līgums palīdzēs Igaunijas, Latvijas un Lietuvas bērniem, nodrošinot viņiem ģimenisku vidi un sniedzot ilgtermiņa finansiālu un praktisku atbalstu tā, lai ikviens no šiem bērniem spētu integrēties sabiedrībā un stāties pretī dzīves izaicinājumiem. Mēs esam bezgala gandarīti, ka MollerGruppen ir kļuvis par mūsu sadarbības partneri un atbalstītāju,” stāsta Svein Gronner, Norvēģijas SOS Bērnu ciematu ģenerālsekretārs.


Par MollerGruppen
MøllerGruppen, kas dibināta 1936.gadā, ir viena no Ziemeļeiropas vadošajām auto industrijas kompānijām. Kompānijas galvenās pārstāvniecības ir izvietotas Norvēģijā, Zviedrijā un Baltijā un tai ir vairāk nekā 750 000 klientu un 63 dīleru piecās pasaules valstīs. MøllerGruppen darbības pamatvirzieni ir automašīnu Volkswagen, Audi un Skoda imports, tirdzniecība un  tehniskā apkope.