Arhīvs

Visi jaunumi
19 Maijs 2014

SIA Neste Latvija aicina atbalstīt SOS bērnu ciematus

SIA “Neste Latvija” aicina atbalstīt bērnus, kuri zaudējuši savus vecākus un apņemas 24 SOS audžuģimenēm nodrošināt degvielu, palīdzot ievērojami samazināt transporta izdevumus ikdienā.
   

Maija vidū visā pasaulē tiek atzīmēta Ģimenes diena, kas ir nozīmīgi svētki arī SOS bērnu ciematu ģimenēm, kurās aug bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. SOS audžuģimeņu darbs ir iespējams tikai pateicoties ziedotāju atbalstam, kas palīdz nodrošināt gan ģimeņu ikdienas vajadzības, gan parūpēties par bērnu attīstībai un veselībai nepieciešamajiem pasākumiem.

Ilze Paleja, “SOS Bērnu ciematu asociācijas” direktore  stāsta: “SOS bērnu ciematu audžuģimenēs mītošajiem bērniem, tāpat kā ikvienā ģimenē, ir virkne vajadzību, kam nepieciešami līdzekļi. Ik dienu bērni ir jānogādā bērnudārzā, nereti ir nepieciešams bērnus vest uz ārstu kosultācijām Rīgā. Esam priecīgi, ka SIA “Neste Latvija” šogad atbalsta “SOS Bērnu ciematu asociāciju”, nodrošinot degvielu SOS audžuģimeņu vajadzībām.”

“Priecājamies palīdzēt SOS bērnu ciematiem, atvieglojot ikdienas rūpes par transporta izdevumiem. Aicinām ikvienu izvērtēt savas iespējas un vēlmi palīdzēt SOS Bērnu ciematu asociācijai – darbs, ko veic šie cilvēki, ir neizsakāmi vērtīgs nelaimē nonākušo bērnu nākotnei,” saka Ilze Pērkone, SIA “Neste Latvija” mārketinga un klientu attiecību vadītāja.Par “Neste Oil”
“Neste Oil” ir Somijas naftas pārstrādes un mārketinga uzņēmums ar vairāk kā 60 gadu pieredzi. “Neste Oil” darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību. Uzņēmums piedāvā visus galvenos naftas pārstrādes produktus un ir pasaulē vadošais alternatīvās degvielas piegādātājs. Uzņēmums kotējas Somijas akciju biržā. 50.1% akciju turētājs ir Somijas valsts. Vairāk: www.nesteoil.com

Par SIA “Neste Latvija”
SIA “Neste Latvija” ir “Neste Oil” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 24 gadus. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste Oil” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis gandrīz 60 miljonus eiro. “Neste Oil” DUS tīklu Latvijā veido 62 stacijas visā valstī. Vairāk: www.nesteoil.lv

Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās.
www.sosbernuciemati.lv