Arhīvs

Visi jaunumi
12 Marts 2010

Noslēdzies bērnu zīmējumu konkurss

Noslēdzies SOS bērnu ciematu organizētais bērnu zīmējumu konkurss. Tajā piedalījās bērni no SOS bērnu ciematiem Valmierā un Īslīcē, kā arī SOS Ģimeņu stiprināšanas projektiem Valmierā, Rīgā un Olaines pagastā. Savus darbus konkursam iesniedza 90 bērni. Jaunie mākslinieki bija ļoti atsaucīgi un čakli, kopumā žūrijas vērtējumam tika nodoti vairāk kā 240 darbiņi.

Piedaloties žūrijas dalībniekiem no uzziņu portāla 1188 un Jāņa Rozes grāmatnīcām, tika izvēlēti labākie darbiņi.

To autori, pateicoties uzņēmuma Tallink dāvinājumam, dosies jaukā brīvdienu ceļojumā ar prāmi uz Stokholmu. Uzņēmums Tallink gādās arī par maltītēm bērniem no Ģimeņu stiprināšanas projektiem ceļojuma laikā.

Stokholmā mazie mākslinieki varēs iepazīt Astrīdas Lindgrēnas stāstu tēlus Junibacken muzejā, paciemoties Vasa muzejā, kā arī aplūkot pilsētu un kopīgi paēst gardas pusdienas. Par šo iespēju laipni gādās Zviedrijas SOS bērnu ciemati un to sadarbības partneri.
„Es ļoti priecājos, ka brauksim ekskursijā ar lielajiem bērniem. Kad uzzinājām, ka Elmāra darbs ir vinnējis ceļojumu, mājās virmoja TĀDAS emocijas... Mums ik rītu ir „rīta aplis” – tad aizveram acis un sapņojam – par jūru, par kuģiem... Interesanti, ka šis sapnis ir piepildījies!”, stāsta mamma Ruta no Valmieras ciemata.

Pats Elmārs (11) par uzvaru un gaidāmo ceļojumu saka: „Man liekas, ka viss būs forši. Ļoti, ļoti priecājos, ka vinnēju šo braucienu! Es ceļojumam negatavojos – vienkārši ļoti gaidu!”.

Savukārt Rita (12) no Rīgas Ģimeņu stiprināšanas projekta sākumā nespēja noticēt savai uzvarai, bet nu stāsta: „Mans sapnis ir piepildījies un es varēšu braukt ar kuģi. Es par to daudzas reizes biju sapņojusi. Man ļoti patika šis foršais konkurss.”

Veicināšanas balvas konkursa dalībniekiem sarūpējuši arī SOS bērnu ciematu draugi – uzziņu portāls 1188 un Jāņa Rozes grāmatnīcas.

Bērnu darbiņus var aplūkot sekojot saitei uz flickr.com.