Arhīvs

Visi jaunumi
14 Jūnijs 2011

Oriflame viesojas SOS bērnu ciematā Valmierā

14. jūnijā Oriflame vadība un konsultanti viesojās SOS bērnu ciematā Valmierā, kur Oriflame Latvija valdes priekšsēdētājs Johans De Geers un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja parakstīja sadarbības līgumu. Gada sākumā Oriflame paziņoja par atbalsta sniegšanu SOS bērnu ciematiem visā pasaulē. Šīs sadarbības ietvaros Oriflame ir radījusi īpašu labdarības aksesuāru kolekciju ar nozīmītēm, aprocēm un kaklarotām. Visa peļņa, kas tiks gūta no labdarības aksesuāru pārdošanas, tiks novirzīta SOS bērnu ciematiem.

Latvijā šie līdzekļi tiks izmantoti logopēda un smilšu terapijas nodarbību finansēšanai, kā arī logopēdu un psiholoģu darba materiālu iegādei.

Oriflame Latvija valdes priekšsēdētājs Johans De Geers ir gandarīts par aizsākto sadarbību: „Oriflame un Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju vieno kopīgs mērķis - palīdzēt citiem piepildīt viņu sapņus. Brāļi af Jokniki, dibinot Oriflame kompāniju, vēlējās dot iespēju ikvienam īstenot savus sapņus. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija palīdz vājākajiem un neaizsargātākajiem piepildīt savus sapņus, sniedzot mīlestību, pasargājot un atbalstot. Esmu pārliecināts, ka tiem bērniem, kuri saskārušies ar īpaši smagām situācijām savā dzīvē līdz nonākšanai SOS bērnu ciematā, šī sadarbība plašāk pavērs durvis uz nākotni.”

Bildes no viesošanās ciematā variet aplūkot sekojot saitei uz SOS bērnu ciematu Flickr.com vietni.

Oriflame_ciemata.jpg