Arhīvs

Visi jaunumi
12 Decembris 2011

Palīdzi SOS bērnu ciematu ģimenēm ziedojot

Mēs aicinām Jūs šajos Ziemassvētkos palīdzēt bērniem, kuri agrīnā bērnībā zaudējuši pamatu zem kājām – savus vecākus un tuviniekus.  Mēs nevaram mainīt šo bērnu pagātni, bet mēs varam uzņemties rūpes par viņu nākotni un dot bērnam pašu svarīgāko - gādīgu un mīlošu ģimeni SOS bērnu ciematā.

Latvijas SOS bērnu ciematu ģimenēs bērni aug kā ikvienā ģimenē - katram no viņiem ir sava mamma vai vecāku pāris, brāļi un māsas un mājas, kurā izaugt un justies piederīgam. Šķietami tik pašsaprotamas, bet diemžēl daudziem Latvijas bērniem neaizsniedzamas lietas! Šobrīd divos SOS bērnu ciematos – Valmierā un Īslīcē savas jaunās mājas un ģimeni raduši 150 bērni no visas Latvijas. SOS bērnu ciemati ir nevalstiska organizācija – biedrība, kas savu darbu var veikt vienīgi ar uzņēmumu un privātpersonu atbalstu.

Palīdziet veidot jaunas ģimenes un mājas bērniem, kuriem tās tik ļoti nepieciešamas!

Ar 10 Ls ziedojumu Jūs palīdzēsiet iegādāties Ziemassvētku dāvanu vienam bērnam;

25 Ls ziedojums ļaus vienai SOS ģimenei kopīgi apmeklēt teātra izrādi vai koncertu Ziemassvētku un Jaunā gada brīvlaikā;

75 Ls ziedojums dos iespēju vienam bērnam saņemt ūdens- vai reitterapijas rehabilitācijas kursu, lai mazinātu emocionālās, psihiskās vai fiziskās traumas sekas.

Jūs variet izvēlēties kļūt arī par SOS bērnu ciematu ģimeņu regulāro atbalstītāju, pēc saviem ieskatiem izvēloties nelielu summu, kuru variet atvēlēt ziedojumam ik mēnesi un noformējot regulārā maksājuma uzdevumu savā bankā vai internetbankā. Vienreizēju ziedojumu Jūs variet veikt arī uzreiz šajā mājas lapā.

Ziedojuma konts:

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Reģ. nr. 40008029381
LV56UNLA0050011994184
AS "SEB banka", UNLALV2X

Veicot pārskaitījumu līdz 21.decembrim, Jūsu ziedojums iepriecinās SOS ģimeni uz Ziemassvētkiem. Taču arī pēc šī datuma sniegtais atbalsts palīdzēs SOS ģimenēm rūpēties par bērniem un tiks novirzīts bērnu atveseļošanai 2012. gadā. Maksājuma uzdevumā aicinām Jūs norādīt savu e-pasta adresi, lai varam Jūs informēt par SOS bērnu ciematu dzīvi un ziedojumu izlietojumu.

Mierīgu svētku gaidīšanas laiku Jums un Jūsu mīļajiem novēlot,
SOS bērnu ciematu saime

m-6729.jpg

 

Šī SOS ģimenes fotoportreta autore ir fotogrāfe Evita Dzanuškāne.