Arhīvs

Visi jaunumi
30 Marts 2010

Pie Īslīces bērniem viesojas Kinobusiņš

30. martā Īslīces SOS bērnu ciematu apciemoja Kinobusiņš. Īslīcē Kinobusiņš, kopā ar saviem sponsoriem un atbalstītājiem – Hipotēku banku, Amerikāņu Autoklubu un Amigo sarunu karti, ieradās sava pēdējā brauciena laikā, lai iepriecinātu SOS ciemata bērnus ar Kinobusiņa multenīšu programmu un gada garumā busiņa ceļojumu laikā savāktos ziedojumus nodotu Īslīces SOS bērnu ciemata rīcībā.

Kinobusiņš, ērti iekārtojies divās Amerikāņu Autokluba mašīnās, visu aizvadīto gadu ripoja cauri visai Latvijai, iepriecinot bērnus 150 pagastos un pilsētās ar sirsnīgu Latvijā veidotu animācijas filmu programmu. Ieeja uz Kinobusiņa seansiem bija viena santīma ziedojums SOS bērnu ciematiem. Gada laikā, krājot santīmu pie santīma, kopā tika saziedoti  90 231 santīmu, vai – 902 lati un 31 santīms. Viesošanās laikā šis ziedojums nonāca Īslīces SOS bērnu ciemata rīcībā un tiks izmantots ciemata bērnu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai. „Esam ārkārtīgi pateicīgi visiem Latvijas bērniem, kuri, apmeklējot Kinobusiņa animācijas filmu seansus, ir ziedojuši bērniem, kuri dzīvo SOS ciematos, kā arī visiem projekta organizatoriem un atbalstītājiem. Šis ziedojums palīdzēs mums bērnu dzīvi ciematā padarīt krāsaināku un radošāku,” par atbalstu gandarīts ir ciemata direktors Gatis Matulēvičs.

Īpašu pārsteigumu viesošanās reizei bija sagatavojusi sarunu karte Amigo, kas Īslīces bērniem pirmajiem parādīja jauno animācijas filmiņu “Cepumi”. Paralēli animācijas filmu seansiem Latvijā, norisinājās Amigo rīkotais vislatvijas bērnu zīmējumu konkurss “Mans multeņu varonis”. Paši labākie un oriģinālākie zīmējumi tika iekļauti jaunajā animācijas filmiņā “Cepumi”, kuru veidoja animatore Ilze Ruska un viņas vadītā jauno animatoru grupa. “Cepumi” ir piedzīvojumiem bagāts stāsts par to, kā mazais un drosmīgais Šņisuboniks (lasot no otra gala – Kinobusiņš), pārvarot šķēršļus un pārbaudījumus atbrīvo savu mīļo tēti no gūsta. Pavisam drīz filmiņu varēs skatīt arī citi interesenti, jo oficiālā pirmizrāde paredzēta Rīgā, klāt esot mazajiem multenītes veidotājiem.

Bildes no Kinobusiņa viesošanās var aplūko flickr.com.

 

20100330131814-kino.jpg