Arhīvs

Visi jaunumi
04 Novembris 2013

Rīgas ģimenes atvadās no rudens un sāk gaidīt ziemu

Pēdējā skolēnu brīvlaika dienā – 1.novembrī, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Rīgas ģimeņu stiprināšanas projekta darbinieces aicināja projekta ģimenes ar bērniem uz pasākumu “Atvadoties no rudens un sagaidot ziemu”. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 60 bērnu un pieaugušo, kas aktīvi iesaistījās visās aktivitātēs.

Ģimenes sagaidīja pasaku varoņi lācītis Pūks un tīģerēns, kā arī Mikipele, kas visus aicināja iesaistīties rotaļās, dziedāt, dejot un priecāties. Bērniem ļoti patika darboties kopā ar šiem tēliem, katrs vēlējās aprunāties ar Pūku, padejot ar tīģerēnu, iesaistot šajās aktivitātēs arī vecākus, kuri sākumā notiekošo vēroja no malas. Bērni mācījās sadarboties savā starpā, palīdzēt citiem bērniem un, protams, kopīgi priecāties. Visus pasākuma dalībniekus noslēgumā sagaidīja pārsteigums – mielošanās ar saldējumu, ko nodrošināja mūsu draugi, uzņēmums Premia. Kaut arī ārā lija lietus, bija drēgns, tas nekaitēja nevienam saldummīlim, visi varēja baudīt tik saldējumu, cik vien sirds kāroja – šis bija īsts saldummīļu laimes brīdis!

Pēc šīs gardās mielošanās tapa skaisti zīmējumi, ģimenēm zīmējot savu sapņu saldējumu. Zīmēja gan mazi, gan lieli, visi labprāt iesaistījās radošajā procesā, jo gardais saldējums raisīja radošās domas un vēlmi izteikt savas sajūtas uz papīra.

Vairāku ģimeņu vecāki bija priecīgi dalīties ar saviem iespaidiem par piedzīvoto: “Paldies mūsu projekta meitenēm par šo pasākumu, bērni bija tik priecīgi, ka var darboties kopā ar pasaku varoņiem un vēl ēst saldējumu, cik vien vēlas! Tas bija jauks brīvlaika noslēgums, kaut biežāk mums izdotos redzēt savus bērnus tik priecīgus, tik mirdzošām acīm, tik darboties gribošus!” “Man patika zīmēt saldējumu. Un vēl man patika tā spēle, kur mēs slēpāmies zem krāsainajiem lakatiem, tīģerēns un Mikipele nevarēja mūs atrast! Un man garšoja saldējums,” stāsta viens no mazajiem pasākuma viesiem.

Vēlamies pateikties kafejnīcai “Ēdnīca 55” par viesmīlību un mūsu draugiem Premia par saldējumu. Kopīgiem spēkiem mums izdevās radīt svētku sajūtu bērniem un viņu vecākiem šajā tumšajā rudens novakarē.