Arhīvs

Visi jaunumi
21 Novembris 2013

Rimi un Supernetto pircēji sociālā riskā ģimeņu atbalstam saziedojuši vairāk nekā 13000 latu

Atbalstot sociālā riska situācijā nonākušās Rīgas, Olaines, Bauskas, Valmieras un Cēsu ģimenes ar bērniem, Rimi un Supernetto pircēji mēneša laikā saziedojuši 13174.99 latus. Visaktīvāk ģimeņu stiprināšanas projektu atbalstījuši iedzīvotāji Rīgā, kā arī Jūrmalā, Siguldā, Ādažos, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās.  Saziedotie līdzekļi sniegs iespēju Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai grūtībās nonākušām ģimenēm bez maksas nodrošināt sociālo darbinieku un rehabilitētāju, psihologu, logopēdu, narkologu, fizioterapeitu, juristu un citu speciālistu palīdzību.

Visbiežāk pircēji savu atbalstu labdarības iniciatīvai pauduši, ziedojot līdzekļus ziedojumu kastītēs Rimi un Supernetto veikalos. Taču daļa pircēju labdarības mērķiem izmantojuši savu uzkrāto Mans Rimi naudu, mājaslapā www.mansrimi.lv novirzot to ģimeņu stiprināšanas projektiem.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ģimeņu stiprināšanas projektus īsteno jau kopš 2006. gada, ik mēnesi sniedzot palīdzību vairāk nekā 500 bērniem no 250 ģimenēm.  “Esam ļoti priecīgi par uzticību, ko mūsu darbam ar saviem ziedojumiem ir pauduši Rimi un Supernetto pircēji visā Latvijā. Ziedojumi ļaus mums nodrošināt atbalstu sociālā riska situācijās nonākušajām ģimenēm mūsu projektu ietvaros. Esam pārliecināti, ka ikvienam bērnam ir jāizaug ģimenē, un mūsu cilvēcīgais pienākums palīdzēt tām ģimenēm ar bērniem, kuras piedzīvo grūtības,” saka llze Paleja, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore.