Arhīvs

Visi jaunumi
31 Maijs 2011

Schwarzkopf Professional sadarbībā ar SOS bērnu ciematiem uzsāk sociālu akciju „Shaping Futures” / „Veidosim nākotni”

Šovasar Schwarzkopf Professional sadarbībā ar Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju uzsāk unikālu sociālo projektu - "Shaping Futures", apmācot 20 jauniešus no SOS bērnu ciematiem, SOS jauniešu mājām un sociālā riska ģimenēm friziera profesijas pamatos.

No 1. līdz 28. augustam intensīvā 4 nedēļu apmācību kursā Īslīces SOS bērnu ciematā brīvprātīgie frizieru meistari apmācīs jauniešus friziera profesijas pamatos - kā pareizi turēt ķemmi un šķēres, mazgāt matus, veikt galvas masāžu, ievērot nepieciešamo higiēnu, kā arī veikt standarta griezumus vienā garumā, griezt pakāpeniski garus vai īsus matus, un citas amata iemaņas. Lai katram jaunietim palīdzētu veidot saulaināku un panākumiem bagātāku nākotni, katrs no audzēkņiem saņems Schwarzkopf Professional salona instrumentu komplektu ar visiem darbam nepieciešamajiem instrumentiem, kā arī produktu komplektu ar dažādiem matu kopšanas un veidošanas produktiem. Sekmīgi noslēdzot apmācības jaunieši saņem profesionālu „Shaping Futures” sertifikātu.

Projekts „Shaping Futures” ir pirmā sociālā iniciatīva, ko Schwarzkopf Professional īsteno kopā ar starptautisko SOS bērnu ciematu organizāciju, kas jau 60 gadus daudzās pasaules valstīs rūpējas par bāreņiem un pamestiem bērniem, kā arī atbalsta bērnus no sociālā riska ģimenēm. Schwarzkopf Professional sociālo projektu “Shaping Futures” uzsāka 2010. gada novembrī divās no pasaules nabadzīgākajām valstīm - Peru un Indijā. Pirmajā programmā 16 brīvprātīgie frizieru meistari vairāk kā 60 jauniešus apmācīja frizieru profesijā. Tagad šis projekts tiek realizēts arī Eiropā. Pirmās valstis, kurās norisināsies šīs labdarības programmas, ir Francija un Latvija.

Vairāk informācijas par „Shaping Futures” meklē projekta mājas lapā, kā arī kontaktējoties ar Dailu Siliņu, Schwarzkopf Professional Baltics vadītāju, tel. 67819323 e-pasts: daila.silina@lv.henkel.com

 

shaping_future.png