Arhīvs

Visi jaunumi
01 Novembris 2013

SEB banka aicina ziedot latu monētas labdarības akcijai „Palīdzi bērniem izaugt ģimenēs!”

SEB banka uzsāk labdarības akciju „Palīdzi bērniem izaugt ģimenēs!”, kuras ietvaros līdz pat nākamā gada februārim aicina klientus ziedot SOS audžuģimeņu atbalstam SEB bankas filiālēs izvietotās un speciāli noformētās ziedojumu kastēs. Labdarības akcijas laikā saziedotos līdzekļus paredzēts izmantot SOS audžuģimeņu bērnu izglītības un attīstības aktivitāšu īstenošanai 2014. gadā.

SEB banka jau 7 gadus sniedz atbalstu SOS bērnu ciematu audžuģimenēm – gan ar finansiālu atbalstu, gan organizējot kopīgus pasākumus un nodrošinot prakses vietas SOS ģimeņu jauniešiem. SOS ciematu ģimenēs aug bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. SEB bankas sniegtais atbalsts daudzu gadu garumā ļāvis šiem bērniem rast jaunas mājas, augt ģimeniskā vidē, pilnveidoties un piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: „Esam ļoti gandarīti par ilglaicīgo, stabilo un sirsnīgo atbalstu, ko SEB banka sniegusi mūsu audžuģimenēm aizvadīto gadu laikā. SEB banka mūsu audžuģimenes ir atbalstījusi ne tikai kā uzņēmums, bet palīdzības sniegšanā aktīvi ir iesaistījušies arī SEB bankas darbinieki personīgi – gan regulāri ziedojot, gan piedaloties kopīgās aktivitātēs ar ciematu ģimenēm. Mēs būsim no sirds pateicīgi par katru atbalstītāju, kurš savus monētu uzkrājumus labdarības akcijas laikā izlems ziedot SOS audžuģimenēs augošo bērnu atbalstam.”

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: „Vairāku gadu garumā mēs sniedzam atbalstu SOS audžuģimeņu bērniem, taču šis gads būs īpašs. Gatavojoties pārejai uz eiro, daudziem no mums ir iekrājušās monētas, kuras pirms eiro ieviešanas varam iztērēt, ieskaitīt kontā vai ziedot labdarībai. Ja iekrātās monētas katram individuāli var šķist ne tik nozīmīgas, tad saliekot vienkopus, tas var būt būtisks pienesums. Tāpēc esam parūpējušies, lai visās SEB bankas filiālēs no šodienas līdz pat nākamā gada februārim klientiem ir iespēja ziedot uzkrātās monētas ziedojuma kastītēs. Tas ir ne vien praktisks risinājums tiem, kuri domā, ko iesākt ar monētām eiro gaidās, bet arī iespēja dot savu pienesumu SOS audžuģimeņu bērnu izglītošanā."