Arhīvs

Visi jaunumi
29 Aprīlis 2009

SEB banka dāvina Latvijas basketbolistu "trīspunktniekus" Draudzības sporta laukuma izveidei Valmieras SOS Bērnu ciematā

SEB banka jau trešo gadu pēc kārtas SEB Baltijas Basketbola līgas sezonas laikā Latvijas basketbolistu veiksmīgi realizētos trīspunktu metienus pārvērš naudas izteiksmē un ziedo Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai. Šogad ziedojums tiek novēlēts Valmieras SOS Bērnu ciemata Draudzības sporta laukuma izveidei.

SEB banka sadarbībā ar SEB Baltijas Basketbola līgu (SEB BBL) jau trešo gadu īsteno Triple Effect akciju. Šogad latviešu basketbolisti bijuši īpaši čakli trīspunktu metēji, labdarībai savācot punktus 1905 eiro vērtībā. SEB BBL trešajā sezonā visrezultatīvākais Latvijas basketbolistu rindās bijis Uvis Helmanis un Sandis Valters no ASK "Rīga" komandas, kas spējuši realizēt attiecīgi 46 un 38 metienus, kā arī Ingus Bankevics no "Valmiera" komandas ar 38 trīspunktu metieniem.

Triple Effect projekts ir kļuvis par patīkamu ikgadēju tradīciju, kas pierāda, ka raisīt pozitīvas emocijas un vairot bērnu smaidu iespējams ar daudz un dažādām aktivitātēm,” norāda SEB bankas prezidents Ainārs Ozols. „Esmu gandarīts, ka Triple Effect projekta trīs gadu pastāvēšanas vēsturē esam spējuši realizēt daudz vērtīgas idejas – pirmajā gadā organizējām draudzības basketbola spēli starp ciematu bērniem un SEB bankas un Latvijas basketbola klubu spēlētājiem. Pagājušajā gadā SEB dāvāja basketbola laukumu SOS Iecavas jauniešu mājai, savukārt šogad savāktā nauda tiks izmantota SOS Valmieras bērnu ciemata Draudzības sporta laukuma izveidei.”

DSCF0705.JPG