Arhīvs

Visi jaunumi
10 Novembris 2010

SOS Bērnu ciematu asociācija aicina sargāt bērnus no vardarbības

19. novembris daudzās pasaules valstīts tiek atzīmēts kā diena, kas veltīta bērnu aizsardzībai no vardarbības. Vardarbības problēma ir sāpīga un aktuāla daudzviet pasaulē, arī Latvijā. Tādēļ Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija novembrī nolēmusi pievērst īpašu uzmanību jautājumam par bērnu audzināšanu nevardarbīgā veidā un vēlas uzrunāt vecāku auditoriju.

Novembrī asociācija organizēs vairākas tikšanās ar vecākiem - „Kā bērni izjūt pasauli un, kas stiprina mūs - vecākus bērnu audzināšanas procesā?”. Sarunu pēcpusdienu dalībniekiem būs iespēja tikties ar psihoterapeiti Ainu Poišu, bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa psihologiem, kā arī SOS bērnu ciematu bērnu interešu aizstāvības speciālisti Kristīni Veispali.

12. novembrī plkst. 17.00 tikšanās notiks SOS Bērnu ciematu asociācijas Valmieras ģimeņu stiprināšanas projektā Vidzemes reģionālajā atbalsta centrā „Dardedze”, 15. novembrī plkst. 18.00 Rīgas ģimeņu stiprināšanas projektā Ieriķu ielā 2b, un 27. novembrī plkst. 11.00 Olaines novada ģimeņu stiprināšanas projektā Jaunolainē, Meža ielā 2. Uz sarunu pēcpusdienām tiek aicināti SOS bērnu ciematu ģimeņu stiprināšanas projektu vecāki, kā arī visi interesenti.