Arhīvs

Visi jaunumi
09 Oktobris 2009

SOS bērnu ciematu bērni apmeklē Leļļu teātra izrādi „Gudrais zobiņš”

8.oktobrī Valmieras 5. vidusskolā un 9.oktobrī Bauskas 2. vidusskolā viesojās Leļļu teātra aktieri ar izrādi „Gudrais zobiņš”. Izrādi noskatījās Valmieras un Īslīces SOS bērnu ciematu bērni kopā ar saviem skolas draugiem un bērni no Valmieras SOS Ģimeņu stiprināšanas projekta. Izrādi, pateicoties SEB bankas gādībai, mazie skatītāji apmeklēja bez maksas.

Izrādes laikā bērni rotaļīgā veidā uzzināja, kāpēc ir tik svarīgi kopt zobus un kā to pareizi darīt. Izrādē skanēja daudz jauku dziesmu, kuru komponists ir Valdis Zilveris, tekstu un arī lugas autore – Daina Strelēvica, bet režisors ir Māris Koristins. Skatītājus priecēja arī izrādes mākslinieču Anitas Znutiņas - Šēves un Ilzes Dambes veikums, uz skatuves radot stomatoloģiskā kabineta atmosfēru.

Īslīces SOS bērnu ciemata direktors Gatis Matulēvičs: „Esam gandarīti, ka pateicoties mūsu ilggadīgā drauga – SEB bankas – atbalstam, bērni no SOS ciematiem kopā ar saviem skolas draugiem varēja apmeklēt Leļļu teātra izrādi. Jauki, ka bērni, pateicoties labu cilvēku atbalstam, jaukā un rotaļīgā veidā iemācījās, kā labāk rūpēties par savu zobu veselību.”

SEB Dzīvības apdrošināšanas valdes priekšsēdētājs Ints Krasts: „Priecājamies, ka ar SEB grupas atbalstu izrādes redzēs arī ārpus Rīgas dzīvojošie bērni. Dubultprieks ir par iespēju atvest svētkus arī pie SOS ciematu bērniem gan Bauskā, gan Valmierā.”