Arhīvs

Visi jaunumi
06 Decembris 2010

SOS bērnu ciematu Labdarības Ziemassvētku tirdziņš

Mīļi aicinām ikvienu apmeklēt Labdarības Ziemassvētku tirdziņu, ko rīkojam piektdien, 10.decembrī no plkst. 12.00 -17.00, Barons kvartālā Rīgā, Cēsu ielā 31! Īpašajā Labdarības tirdziņā Tu varēsi iegādāties jaukas amatnieku un mājražotāju radītas dāvanas, iejusties svētku noskaņā un, iespējams, izvilkt laimīgo lozi „Laimes akā”.

„Laimes akā” Tev būs iespēja „izzvejot” kādu no vērtīgajām balvām, kuras ziedojuši uzņēmumi, kas atbalsta SOS bērnu ciematu darbību, piemēram, lidojumu 2 cilvēkiem jebkurā no AirBaltic tiešo lidojumu maršrutiem, braucienu ar Tallink prāmi 4 personām. Būs arī daudz jauku pārsteiguma balvu no mūsu atbalstītājiem – SEB bankas, Jāņa Rozes grāmatnīcām, Zepter, Loreal, Ergo, Porsche, Ludo, Fazer, HP, Hanzas vīnu galerijas, Avon, Alan Deko un Soraksan. Par „Laimes akas” lozēm aicinām iepriekš interesēties SOS bērnu ciematu Rīgas birojā – birojs@sosbca.lv , pa tālr. 67378353 (Irēna) vai tirdziņa laikā pie SOS bērnu ciematu galdiņa.

SOS bērni un jaunieši tirdziņam būs sarūpējuši jaukas pašdarinātas dāvanas. Par labu noskaņojumu rūpēsies SOS bērnu ciematu draugi - mūziķi no grupas Otra puses. Tirdziņa un „Laimes akas” organizācijas laikā iegūtie līdzekļiem tiks novirzīti SOS bērnu ciematu un projektu ģimeņu atbalstam.

Mēs ļoti priecāsimies, ja Tu atbalstīsi mūsu Labdarības Ziemassvētku tirdziņu un kuplināsi tā apmeklētāju pulku, lai kopīgi iedibinātu jaunu tradīciju un palīdzētu SOS bērnu ciematiem.

Aicinām Tevi „neturēt sveci zem pūra” un par iespēju paviesoties tirdziņā un piedalīties „Laimes akas” izlozē pastāstīt arī saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Uz tikšanos Ziemassvētku tirdziņā!

 

Labdaribas ziemassvetku tirdzins Barona kvartala.jpg