Arhīvs

Visi jaunumi
21 Marts 2013

SOS ciematu bērni radījuši video par zinātnes centru Z(in)oo un Bauskas muzeju

Samsung jauno tehnoloģiju darbnīcas „Iemācies un radi” ietvaros bērni un jaunieši no Īslīces un Valmieras SOS bērnu ciematiem, kā arī Cēsu un Bauskas Ģimeņu stiprināšanas projektiem radījuši informatīvus video par Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeju un zinātnes centru Z(in)oo Cēsīs.

Video par Bauskas novadpētniecības muzeju iespējams aplūkot šajā linkā, bet video par zinātnes centru Z(in)oo Cēsīs šeit.


Divu radošo darbnīcu ietvaros 50 bērni un jaunieši kopā ar Samsung tehnoloģiju speciālistiem apguva jaunāko mūsdienu tehnoloģiju – video kameru, foto aparātu, viedtālruņu un planšetdatoru lietošanu. Iejūtoties video operatora, fotogrāfa un grafiskā mākslinieka lomās, radošās darbnīcas dalībnieki mācījās filmēt, fotografēt un apstrādāt uzņemtos attēlus. Eksperti palīdzēja bērniem un jauniešiem iegūt un pilnveidot prasmes video kadrēšanā, montāžā, kā arī pēcapstrādē, kopīgiem spēkiem izveidojot digitālus stāstus par muzejā un zinātnes centrā redzēto.

Jauno tehnoloģiju darbnīcas tika organizētas Samsung starptautiskās bērnu un jauniešu atbalsta programmas Hope for Youth ietvaros, kas nodrošina iespēju SOS audžuģimeņu bērniem visā Eiropā apgūt un attīstīt mūsdienu tehnoloģiju lietotprasmes, tādējādi veicinot plašākas iespējas viņu izglītībai, turpmākai izaugsmei un radošām izpausmēm.

Par Samsung Electronics

Samsung Electronics ir globālais līderis tehnoloģiju ražošanā, atklājot arvien jaunas iespējas cilvēkiem visā pasaulē. Līdz ar nerimstošo darbu inovāciju izstrādē mēs attīstām un pārveidojam TV produktu, viedtālruņu, personālo datoru, printeru, kameru, mājsaimniecības ierīču, LTE sistēmu, medicīnas iekārtu, pusvadītāju un LED risinājumu klāstu. Mēs nodarbinām aptuveni 236 000 cilvēku 79 pasaules valstīs, un mūsu produktu ikgadējais pārdošanas apjoms pārsniedz 201 triljonu Dienvidkorejas vonu. Lai uzzinātu par mums vairāk, lūgums apmeklēt interneta vietni www.samsung.com.