Arhīvs

Visi jaunumi
03 Jūnijs 2010

SOS ciematu bērni spēlē Draudzības futbola turnīrā

3. jūnijā Latvijas Nacionālās futbola izlases treniņu bāzē Ķeizarmežā saulainā un draudzīgā atmosfērā notika Draudzības futbola turnīrs, kurā bērni no SOS bērnu ciematiem un SOS Ģimeņu stiprināšanas projektiem spēlēja ar Latvijas Starptautiskās skolas skolēniem. Pirms turnīra bērniem bija iespēja iespēja vērot Latvijas Nacionālās futbolas izlases treniņu, bet pēc treniņa saņemt sportistu autogrāfus un nofotogrāfēties kopā ar viņiem. Turnīra atklāšanā mazos sportistus uzrunāja Draudzības turnīra aizbildnis Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons.

Draudzības futbola turnīru  ar Latvijas Futbola federācijas atbalstu rīkoja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija, Latvijas Starptautiskā skola un Latvijas Samariešu apvienības projekts „Piepildīsim bērna sapni”.

Turnīra mērķis bija ar futbola spēles palīdzību satuvināt dažādu tautību un izcelsmes bērnus, dodot tiem iespēju kopā sportot un cīnīties par balvām, kā arī dibināt jaunas draudzības. Bērnu draudzību veidos kopā piedzīvotais un tā sniegsies pāri valstu, kultūru un sociālās piederības robežām. Futbola turnīra moto bija „Draudzībai nav robežu!” Turnīra noslēgumā 6 turnīra dalībniekiem tika izlozēta iespēja doties ciemos uz Vāciju, kur viesošanās laikā bērni ciemosies Hamburgas Futbola klubā. Par to, lai šis ceļojums uz Hamburgu varētu notikt, parūpējusies aviokompānija „Air Baltic”, kas nogādās bērnus Hamburgā, kā arī Hamburgas Samariešu apvienība, kas gādās par viesošanās programmu Vācijā.

Turnīra norisi un organizāciju atbalstīja Latvijas Futbola federācija, Latvijas Starptautiskā skolas skolēnu vecāku organizācija, Vācijas vēstniecība Latvijā, A/s Rīgas Dzirnavnieks, Fazer Latvija, A/s AirBaltic, Coca-Cola Company, Pure Food, Balt Hellin, Gemoss, Mexas un Mars. Par īpašu dzimšanas dienas torti turnīra dalībniekiem un tās dienas jubilāriem bija parūpējies Hotel Radisson Blu Daugava.

Aicinām ielūkoties arī turnīra bilžu galerijā un video!