Arhīvs

Visi jaunumi
05 Septembris 2013

SOS ciematu ģimenes saņem Fiskars šķēres krāsainam mācību gadam

Fiskars jaunajā mācību gadā iepriecinājis SOS bērnu ciematu iemītniekus, dāvinot augstas kvalitātes krāsainas šķēres gan ciematos dzīvojošajiem bērniem, gan arī SOS bērnu ciematu mammām, kurām tās noderēs gan ikdienas darbos, gan gatavojot dažādus rokdarbus kopā ar bērniem.

„Pienācis laiks, kad bērnu skolas somas nepieciešams piepildīt ar skolai tik nepieciešamajām lietām. Labas kvalitātes un praktiskas šķēres var būt lielisks palīgs mūsu ikdienā, gan mājās, gan skolā un bērnudārzā, gan arī dārzā. Fiskars kā pasaulē vadošais šķēru zīmols ar prieku dāvina SOS bērnu ciematiem krāsainas šķēres, kas padarīs griešanas darbus ērtākus un patīkamākus gan bērniem, gan pieaugušajie,” norādīja Fiskars pārdošanas vadītājs Latvijā Kristaps Brizga.

“SOS bērnu ciemati ir vieta, kur dzīves grūtībās nonākušajiem bērniem un jauniešiem tiek sniegta iespēja uzaugt ģimeniskā vidē, izbaudīt priecīgu bērnību un saņemt stabilu pamatu viņu turpmākajai dzīvei. Mēs novērtējam ikviena sniegto atbalstu – gan finansiālu, gan materiālu, tāpēc esam pateicīgi Fiskars par jauko dāvinājumu. SOS bērnu ciematu saimes Valmierā un Īslīcē labprāt radoši darbojas, veidojot dažādus rokdarbus, tāpēc šķēres noderēs gan ikdienas darbos, gan skolās un bērnudārzos,” atklāja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Lai iepriecinātu mazos šķēru lietotājus, Fiskars bērniem uzdāvinājis īpaša dizaina šķēres ar tik iemīļotās Mominu ģimenes motīviem. Šķērēm raksturīga augsta kvalitāte, kas piemīt visiem Fiskars produktiem – precīzi asmeņi, ergonomiski un ērti rokturi. Bērniem paredzētajām šķērēm ir noapaļoti asmeņu gali, lai tās būtu drošas lietošanai. Tāpat īpaši padomāts par SOS bērnu ciemata bērniem, kuri darbojas galvenokārt ar kreiso roku. Viņi saņēma tieši kreiļiem piemērotas šķēres ērtākiem griešanas darbiem.