Arhīvs

Visi jaunumi
17 Maijs 2013

SOS ģimeņu bērni stāda mežu

Maija pirmajās dienās Valmieras un Īslīces ciemata bērniem un Bauskas ģimeņu stiprināšanas projekta bērniem, pateicoties Latvijas Valsts mežu atbalstam, bija iespēja stādīt eglītes Valmieras pusē un priedītes Iecavas novadā.

Valmieras talkā piedalījās 15 talcinieki, kopā iestādot ap 800 egļu stādu. Lai arī ģimenes šo darbu darīja pirmo reizi, liels bija viņu gandarījums par paveikto. Dienas noslēgumā čaklos talciniekus pārsteidza LVM dāvanas – grāmatas un suvenīri.

Mežu stādīšanas talkā Iecavas novada Zālītēs Īslīces ciemata bērniem un Bauskas ģimeņu stiprināšanas projekta ģimenēm palīdzēja darbinieki no uzņēmuma Junkers. Talkā piedalījās 40 talcinieki, no kuriem jaunākajai stādītājai bija tikai trīs gadiņi. Mazākie talcinieki palīdzēja lielajiem, kopīgiem spēkiem iestādot ap 6000 priežu stādus, aptverot 2 ha meža platību.

Vēlamies pateikties Latvijas Valsts mežiem par atsaucību, gan nodrošinot vietas, kur stādīt mežu, gan arī transportu, lai mūsu ģimenes varētu nokļūt uz talkošanas vietām!