Arhīvs

Visi jaunumi
18 Marts 2010

SOS mammas mācās datorzinības

Turpinot aizvadītajā gadā aizsākto tradīciju, SOS bērnu ciematos Valmierā un Īslīcē viesojās 10 Lattelecom grupas uzņēmumu darbinieki, lai sniegtu SOS mammām praktiskas zināšanas par informāciju tehnoloģiju efektīvāku lietošanu ikdienā - Microsoft Office programmu un interneta prasmīgāku lietošanu, kā arī citiem noderīgiem jautājumiem. Apmācības notika sociālās kustības Pieslēdzies, Latvija! ietvaros, kuras mērķis ir sekmēt zināšanu sabiedrības attīstību Latvijā.

Lattelecom grupas uzņēmumu darbinieku viesošanās laikā SOS bērnu ciemati saņēma arī finansiālu atbalstu 7482 Ls apmērā. Šo summu aizvadītā gada laikā akcijas „Palīdzi bērniem izaugt!” ietvaros saziedojuši Uzziņu dienesta 1188 un uzņēmuma SIA Interinfo Latvijā klienti.

Akcijas laikā SIA Interinfo Latvijā reklāmas konsultanti klātienē apmeklēja tūkstošiem Latvijas uzņēmumu, stāstīja tiem par akciju “Palīdzi bērniem izaugt!“ un aicināja uzņēmējus ziedot SOS bērnu ciematiem. SIA Interinfo Latvijā izsaka pateicību saviem 7052 klientiem, kuri, noslēdzot līgumu par informācijas izvietošanu 1188 uzziņās, katrs ziedoja 1 LVL SOS bērnu ciematiem.

Šis ziedojums tiks izmantots SOS bērnu ciematu bērnu izglītības un attīstības aktivitāšu nodrošināšanai, tai skaitā arī Valmieras SOS bērnu ciemata deju grupas sagatavošanai dalībai Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos šī gada vasarā.

Kamēr SOS mammas apguva datorzinības Lattelecom darbinieku vadībā, SOS ciematu bērni devās aizraujošā ekskursijā uz Uzziņu dienesta 1188 kontaktu centru Cēsīs. Tur bērniem bija iespēja tikties ar kontaktu centra darbiniekiem un pašiem izmēģināt uzziņu sniegšanu.

Bildes no mammu apmācībām var aplūkot šeit.