Arhīvs

Visi jaunumi
23 Decembris 2014

Sveicieni Ziemassvētkos!

Lai Tev laba dzīve!

„Lai Tev laba dzīve!”, tā pirms četriem gadiem, atvadoties no LTV Panorāmas filmēšanas grupas žurnālistes Lauras Vondas, kas gatavoja sižetu par viņas SOS mammu Anitu, Īslīces SOS ciematā novēlēja mazā Krista. Šis stāsts mūs un Lauru pavada jau vairākus gadus un nudien nevaram iedomāties kodolīgāku vēlējumu. Tajā koncertēts viss mazās meitenītes spēks. Laura par šo vēlējumu saka: „Tas ir labākais un ietilpīgākais novēlējums, ko man kāds jebkad ir pateicis. Man neviens nekad nav novēlējis neko svarīgāku. Tagad es to novēlu citiem.”

Tādēļ gaišu domu un labu darbu piepildītajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā vēlos novēlēt visiem mūsu draugiem, atbalstītājiem un sadarbības partneri – lai jūs vienmēr pavada gaišas domas, pietiek spēka saskatīt būtiskāko un saglabāt mīlestību pret saviem līdzcilvēkiem. Domāju neviens no mums nespēs pateikt labāk par mazo Kristu – lai jums visiem laba dzīve!

Pa šiem gadiem mazā Krista izaugusi par slaidu dejotāju un mamma Anita turpina rūpēties gan par meitenīti un viņas brāli, gan arī par vēl četriem bērniem, kuri aug viņas SOS ģimenē.

Tikai pateicoties jums mēs varam ikvienam no mūsu aprūpē esošajiem bērniem radīt māju un drošības sajūtu, kas dos stingru pamatu viņu tālākai dzīvei. Paldies, ka palīdzat mums to paveikt!

Gaišuma piepildītu svētku laiku un veiksmīgu Jauno gadu novēlot,

Sirsnībā,
Ilze Paleja
SOS bērnu ciematu asociācijas direktore