Arhīvs

Visi jaunumi
13 Jūnijs 2014

Svinot dāsnumu ar Aon!

Dāsnums ir rīcība, taču tas sākas ar sirds siltumu. Veltīt kādam laiku ir tas pats, kas dot daļu savas dzīves, parādot, cik augstu vērtējam to(s), kam dāvājam šo laiku.

Spītējot lietum un pelēkajām debesīm, vakar, 12.junijā kopā ar Aon Baltic Latvijas filiāles darbiniekiem kopā ar Māri Verpakovski svinēja dāsnumu SOS bērnu ciematā Valmierā.

Ik gadu Aon korporācijas darbinieki vairāk kā 60 pasaules valstīs piedalās Aon Starptautiskajā Labdarības dienā, veicot dažādus sabiedriskos darbus un ziedojot līdzekļus labdarībai. Šogad Aon Starptautiskā Labdarības diena bija 12.jūnijs un Aon pārstāvis Latvijā – UADBB AON Baltic Latvijas filiāles darbinieki sniedza savu ieguldījumu sabiedrības labā - veicot labu, nesavtīgu darbu un ziedojot līdzekļus labdarībai! Lietus mazliet mainīja dienaskārtību, taču kopējā noskaņa bija ļoti jauka, silta un visi kopā piedzīvojām skaistu Labdarības dienu!

 

Tā kā Aon ir oficiālais Futbola kluba Manchester United sponsors, likumsakarīga bija vēlēšanās šo dienu pavadīt sportiskā garā – atjaunojot Valmieras SOS Bērnu ciemata futbola laukumu – nomainot saplīsušos futbola vārtu tīklus, uzstādot soliņus sporta laukumā, nodrošinot Bērnu ciematu ar jaunām futbola bumbām, kā arī kopīgi uzspēlējot futbolu. Zīmīga sakritība - šajā dienā tika oficiāli atklāts Pasaules futbola čempionāts Brazīlijā!

 

 Lai šī diena bērniem būtu jo īpaša un spilgti paliktu atmiņā ar patīkamām emocijām un savu līdzdarbošanos, ar mums kopā šo dienu pavadīja arī  viens no slavenākajiem Latvijas futbolistiem  - Māris Verpakovskis, tagad FK Liepāja prezidents. Māris novadīja bērniem Meistarklases treniņu, iesaistot bērnus no Valmieras SOS Bērnu ciemata un palīdzēja apgūt jaunas un pilnveidot esošās futbola spēles prasmes!

Aigars Milts, Aon Baltic Latvijas filiāles vadītājs, vaicāts par motivāciju, kāpēc izlēmuši veltīt korporācijas Labdarības dienu tieši SOS bērnu ciematam, saka: "Bērnu dzīvē, kuri dzīvo SOS bērnu ciematos, ir bijis daudz negatīvā un lai vairotu ticību, ka dzīvē iespējamas arī labas un pozitīvas lietas, manuprāt, viņiem nepieciešams tikties un komunicēt ar cilvēkiem, kuru sasniegumu pamatā ir neatlaidība un darbs.  Futbols un citi sporta veidi skaidri parāda, ka bez smaga darba un neatlaidības nav iespējams sasniegt labus un ilgtspējīgus rezultātus, tas pats attiecināmas arī uz citām dzīves jomām.

Paldies Mārim par piedalīšanos pasākumā! Cerams, ka viņa sasniegumi  un piemērs dos motivāciju bērniem tikt galā ar izaicinājumiem dažādā dzīves jomās, lai kļūtu par pilnvērtīgiem mūsu sabiedrības locekļiem un Latvijas patriotiem. Ja šī pasākuma ietvaros mēs būsim palīdzējušu un snieguši motivāciju kaut vienam bērnam, tas noteikti būs bijis ieguldītā darba un līdzekļu vērts.
Aicinu visus uzņēmumu vadītājus veltīt laiku un līdzekļus Bērnu SOS ciematu atbalstam un citiem labdarības pasākumiem, ziedojot līdzekļus un veicot brīvprātīgo darbu, iesaistot šādos projektos pēc iespējas vairāk uzņēmumu darbinieku. "   

Paldies visiem dalībniekiem, kas šo dienu padarīja tik neaizmirstamu, dāvājot daļiņu sava laika un dzīves Valmieras SOS ciemata bērniem!