Arhīvs

Visi jaunumi
13 Augusts 2012

Tallink uzsāk īpašu labdarības projektu

AS Tallink Grupp ir uzsākusi labdarības projektu, kur Club One klienti varēs ziedot savus bonusa punktus SOS bērnu ciematu bērnu atbalstam. Latvijas Club One klientu ziedotie bonusa punkti ļaus bērniem no Latvijas SOS bērnu ciematu ģimenēm doties ceļojumā uz Stokholmu.

Kā pastāstīja AS „Tallink Latvija” pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece, jaunā projekta galvenais mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz plašajām atbalsta un ziedošanas iespējām tieši tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. „Saziedotie bonusa punkti ļaus piepildīt bez vecāku aprūpes palikušo bērnu sapni doties īstā jūras ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu. Ar šī labdarības projekta palīdzību Tallink izsaka cerību, ka kopīgiem spēkiem mums visiem kopā izdosies bērnu ikdienu padarīt krāsaināku, paplašinot bērnu redzesloku ar Zviedrijas galvaspilsētas iepazīšanu un gūstot daudz patīkamu emociju un jaunu iespaidu jūras ceļojuma laikā,” sacīja Baiba Muceniece.

„Visam, kas ar mums notiek bērnībā, ir nozīme, jo tam ir liela ietekme uz mūsu jau kā pieaugušu cilvēku dzīvi. To es varu teikt no savas pieredzes gan kā praktizējošs psihologs, gan arī vērojot, kā pagātnes pieredze un notikumi ietekmē SOS bērnu ciematos augošos bērnus. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai bērns, kas guvis traumējošu pieredzi, pie kam no pašiem sev nozīmīgākajiem cilvēkiem - saviem vecākiem, audžuģimenē saņem atbalstu, izpratni un maksimāli daudz pozitīvu emociju, kas palīdz viņam augt un attīstīties par emocionāli stabilu un pozitīvu personību. Skaists ceļojums, kurā bērns var doties ar savu audžuģimeni, saliedēs gan pašu ģimeni, gan arī sniegs paliekošas, pozitīvas emocijas bērnam,” pastāstīja Ilze Paleja, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore.

Bonusa punktu ziedošanas kampaņa norisināsies no 2012.gada 13.augusta līdz 31.decembrim. Visi Club One programmas dalībnieki var ziedot savus bonusa punktus, izmantojot Tallink lojālo klientu programmas Club One mājas lapu, kurā ir publicētas norādes, kā veikt ziedojumu.