Arhīvs

Visi jaunumi
26 Maijs 2014

TE IR DARBS! Meklējam korporatīvās sadarbības un līdzekļu piesaistes komandas vadītāju! (Key Account Manager)

JA…
•    Tu vēlies darīt darbu ar pievienoto sociālo vērtību, nozīmīgu  Latvijas bērniem un sabiedrībai kopumā, 
•    Tu esi mērķtiecīga, radoša un pašorganizēta persona ar līdera dotībām, kas spēj radīt vīziju un sadarbībā ar komandu to kopīgi realizēt,
•    Tu vairāk par citiem zini kā veidot profesionālu un ilglaicīgu  sadarbību ar korporatīvajiem partneriem, Tev piemīt talants pārliecināt cilvēkus, un Tu gūsti prieku no saskarsmes ar cilvēkiem,
•    Tu brīvi runā latviski, angliski un ļoti vēlams arī krieviski,
•    Tev ir ne mazāk kā 5 gadu darba pieredze un profesionālās zināšanas aktīvajā pārdošanā, biznesā, mārketingā vai citās līdzvērtīgās darba jomās.
tad Tu esi cilvēks, ko meklējam un  aicinām pieteikties uz


KORPORATĪVĀS SADARBĪBAS UN LIDZEKĻU PIESAISTES KOMANDAS VADĪTĀJA (Key Account Manager) AMATU!

Tavs ikdienas darbs būs piesaistīt līdzekļus (no angļu val. Fundraising) un jaunus korporatīvos sadarbības partnerus Latvijā, attīstīt un uzturēt ilgtermiņa attiecības ar esošajiem korporatīvajiem atbalstītājiem, nodrošināt līdzekļu piesaistes stratēģijas  izpildi.
Piedāvājam: dinamisku un radošu darbu starptautiskā, nevalstiskā organizācijā, kura Latvijā strādā jau 17 gadus, konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,  profesionālās apmācības.

Papildus jautājumiem par amatu, lūdzam zvanīt Dacei Dzedonei pa tālruni +371 26556163

Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Fundraising” gaidīsim nosūtītu uz e-pastu: solvita.von.donop@sosbca.lv līdz 11.06.2014. Konfidencialitāti garantējam.

www.sosbernuciemati.lv;

www.sos-childrensvillages.org