Arhīvs

Visi jaunumi
28 Septembris 2010

Trīspunktu projekts SOS bērnu ciematu atbalstam

Jau piekto sezonu pēc kārtas SEB banka sadarbībā ar Baltijas Basketbola līgu (BBL) īstenos Triple Effect projektu, kura ietvaros sezonas garumā tiks uzskaitīti visi Latvijas basketbolistu sekmīgi realizētie trīspunktu metieni. Sezonas beigās SEB banka trīspunktniekus pārvērtīs naudas izteiksmē, par katru metienu piešķirot 3 eiro. Tāpat kā iepriekš, arī 2010./2011.gada sezonā nopelnītos līdzekļus SEB banka dāvinās SOS bērnu ciematiem. 

Nedēļas nogalē aizvadītajā BBL kausa turnīrā BK Ventspils basketbolisti veiksmīgi realizēja 9 trīspunktu metienus, dodot pirmo ieguldījumu labdarības projekta īstenošanā.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: „Pirms pieciem gadiem radusies iecere apvienot basketbolu un labdarību jau kļuvusi par lielisku tradīciju un neatņemamu BBL sastāvdaļu. Latvijas komandām kā ik gadu vēlu skaistas uzvaras un daudz veiksmīgu trīspunktu metienu, lai mums visiem sezonas noslēgumā izdodas realizēt SOS bērnu ciematiem nepieciešamos interešu izglītības projektus, tādējādi iepriecinot mazos ciematu iemītniekus.”

„SEB banka ir mūsu uzticams draugs un atbalstītājs. Kopīgiem spēkiem esam īstenojuši daudz vērtīgu projektu un esam ļoti iepriecināti, ka arī šajā sezonā SEB uzņēmies turpināt Triple Effect projektu, šādi sniedzot atbalstu bērniem, kas savas jaunās ģimenes ir raduši SOS bērnu ciematos”, gandarīta ir Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Iepriekšējā BBL sezonā Latvijas basketbola komandu realizētie trīspunktu metieni nodrošināja ziedojumu SOS bērnu ciematiem 1710 eiro apmērā, kas tika izmatoti Valmieras SOS bērnu ciemata Draudzības sporta laukuma iekārtošanai.

Sekot līdzi iegūto punktu un eiro attiecībām var BBL mājas lapā www.bbl.net